Май 19, 2019 – 19:45

Наявність якісної вентиляції в приміщенні - це питання не тільки комфорту, але і здоров'я, а іноді і безпеки життєдіяльності. Як правило, організації постійної циркуляції повітря в приміщенні приділяється велика увага вже на стадії проектування будівель. Однак після ремонту і реконструкції, а також перепрофілювання приміщень проблема нестачі свіжого повітря може виникнути знову, наважуючись за допомогою встановлення спеціальних систем.

Если Вы хотите иммигрировать в США или Канаду, тогда Вам необходимо перейти на сайт RenoImmigration.com для получения помощи и подробной информации.

Якщо в приміщенні ведеться постійна активність, працює оргтехніка, проводяться фарбувальні або інші будівельні роботи, якісна вентиляція дуже важлива. І, якщо у працюючих або проживають в приміщенні людей з'являється відчуття задухи, надмірної вологості, нестачі кисню, неприємні запахи або пил затримуються в кімнаті, значить, настав час як мінімум сервісного обслуговування системи вентиляції.

Своєчасне сервісне обслуговування вентиляції - це забезпечення її ефективної багатофункціональної експлуатації. Якщо система перестає справлятися хоча б з одним із завдань (наприклад, з вищезазначеним неприємним запахом), можливо, терміново потрібно її ремонт. Важливо: якщо на якомусь відрізку системи почав збиратися конденсат, з вентиляційних шахт почав доноситися якийсь специфічний запах, терміново викликайте фахівця.

Як виробляються сервісна діагностика і огляд вентиляції?

візуальна оцінка складових систему елементів на предмет наявності будь-яких вад з використовуваної оцінкою стану повітря в приміщенні;

перевірка і чистка вентиляторів, труб, клапанів дозволяє вирішити безліч дрібних проблем в експлуатації системи, наприклад, якщо один з вентиляторів просто «заклинило» - своєчасне усунення проблеми допоможе уникнути витрат на дорогий ремонт;

очищення фільтрів, грат і труб від сторонніх елементів, пилу істотно покращує циркуляцію повітря; при необхідності проводиться також дезінфекція вузлових елементів;

заміна зношуються деталей-витратних матеріалів - стандартна частина процесу сервісного обслуговування вентиляції;

перевірка кондиціонерів також може проводитися для поліпшення якості роботи системи.

Також фахівець може провести ремонт і заміну важливих частин системи в разі потреби і дати рекомендації щодо найбільш ефективного їх обслуговування.

Важливо відзначити, що однією з найбільш частих причин появи проблем в системі вентиляції з самого початку їх експлуатації є неправильний монтаж. Майстер зможе виявити таку проблему в процесі сервісного обслуговування і вжити заходів до їх усунення.

Як часто потрібно проводити огляд і обслуговування вентиляційних систем?

Відповідь на це питання залежить від безлічі факторів. В їх число входять:

стандартні терміни рекомендованого огляду вентиляційних систем (не рідше 1 разу в квартал);

частота використання систем (якщо вентиляція експлуатується з перервами, огляд обов'язково потрібно проводити перед початком експлуатації після кожної перерви);

умови експлуатації системи (природно, в житловому будинку на вентиляцію не приходитиме така ж інтенсивне навантаження, як в цеху текстильного виробництва).

Своєчасна перевірка вентиляції - запорука працездатності ваших співробітників або прекрасного самопочуття відвідувачів вашого ресторану, басейну, клубу і т.д. Можливість отримання сервісу вентиляції по грамотно розробленим фахівцями графіком відповідно до ваших потреб - це і багато іншого є при укладенні договору з «Великої енергетичною компанією». Професійний підхід до вирішення всіх проблем, наявність якісних інструментів і великого досвіду роботи з вентиляційними системами всіх типів - від найстаріших до сучасних - укупі з невисокими цінами на всі види послуг дозволять вам в прямому і переносному сенсі слова вдихнути на повні груди.

Похожие страницы:

  1. Полы из линолеума
  2. Електричні котли
  3. Утеплення стін
  4. Канальные вентиляторы