Март 21, 2018 – 19:15

Шліфувальні машини призначені для різних оздоблювальних і облицювальних робіт. Інструмент застосуємо для шліфування, полірування і зачистки плоских і опуклих поверхонь різних типів і матеріалів. Швидкість обробки, якість визначається вибором самого типу машини. Залежно від індивідуальних особливостей процесів робіт виділяється кілька моделей електричних шліфувальних машин:

- кутові шліфувальні машини (болгарки);

- стрічкові шліфувальні машини;

- вібраційні шліфувальні машини (прямокутні і дельтовидні);

- ексцентрикові шліфувальні машини (кругові і орбітальні).

Кутова шліфувальна машина, так звана «болгарка», отримала свою назву в Радянському Союзі, так як в 70-х роках минулого століття була найпоширенішим "капіталістичним" товаром в країні. В даний час нішу зайняли японські і європейські виробники. УШМ широко застосовуються при обробці каменю, металу, в процесах шліфування, згладжування поверхонь твердих або крихких матеріалів.

Вы можете купить углошлифмашинку по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Стрічкові шліфувальні машини призначаються для робіт по шліфуванню поверхонь великих площ. Вони можуть працювати не тільки з деревом, але також і з пластмасою і металом. Основний елемент - стрічка, оснащується шкіркою. Шліфувальна стрічка виробляє обертів на двох роликах. При цьому, чим вище швидкість обертів, тим вище і потужність інструменту. Стрічкова шліфувальна машина володіє високою продуктивністю, проте часто залишає небажані поглиблення і подряпини.

Вібраційна шліфувальна машина розрахована на обробку невеликих площ. Наприклад, з її допомогою можливо видалення нальоту та іржі з металевих поверхонь. Пристрої працюють за рахунок прямокутної підошви, яка здійснює зворотно-поступальні рухи. У таких апаратах реалізовані функції регулювання частоти коливань, а також, найчастіше, вони мають вбудований пиловідсмоктувач.

Ексцентрикові шліфувальні машини, власне, мають ексцентриком, який дає можливість здійснювати як зворотно-поступальні рухи, так і кругові, а це в значній мірі збільшує ефективність робіт. Інструмент можна застосувати не тільки для шліфування, його використовують для полірування - просто замініть шкурку спеціальною насадкою.

Похожие страницы:

  1. ​Постелльное белье
  2. Полы из линолеума
  3. ​Ремонт в стилі Бароко
  4. ​Как клеить жидкие обои