Октябрь 16, 2019 – 19:26

У статті описуються основні особливості нанесення, переваги та види популярної сьогодні латексної фарби.

Латексні фарби останнім часом стають все більш популярними, завдяки відмінним експлуатаційним якостям і широкій палітрі кольорів. Найчастіше вони застосовуються для фарбування гіпсових, цегляних і бетонних поверхонь. Крім цього, латексна фарба відмінно лягає на шпатльованних і оштукатурені поверхні. Дуже часто латексну фарбу використовують для фарбування скловолоконних і структурних шпалер. Висока якість покриття і економічність витрачання матеріалу робить подібні фарби найбільш оптимальним варіантом при виконанні серйозних будівельних робіт, наприклад, фарбуванні шкіл, лікарень, будинків і інших серйозних будівель. При цьому можна бути впевненим у довговічності знову нанесеної фарби.

Придбати якісну латексну фарбу Ви можете на сайті https://sniezka.in.ua/kraski/lateksnye-kraski/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Перед фарбуванням поверхню необхідно підготувати. Вона повинна бути сухою, чистою і міцною. Варто враховувати, що латексна фарба дуже погано лягає на масляну фарбу, що відшаровується. Щоб латексне покриття трималося довше, необхідно перед фарбуванням обробити стіни акриловим грунтом. Наносити фарбу бажано валиком, пензлем або пульверизатором. Другий шар найкраще лягати через кілька годин після нанесення першого.

Латексної фарби не страшні різні температурні перепади, вона здатна ефективно захищати поверхню від впливів вологи і ультрафіолетових променів, тому її можна використовувати навіть для забарвлення пластикових басейнів і фасадів будівель. За статистикою поверхню, забарвлену подібної фарбою, можна мити до 2000 разів без втрати яскравості кольору. При нанесенні фарби на металеву поверхню матеріалу надаються додаткові антикорозійні властивості і буде продовжений термін його служби.

Сьогодні особливо популярна латексна водоемульсійна фарба, яка висихає набагато швидше. При цьому другий шар можна наносити вже через двадцять хвилин. Повністю фарба висихає практично за годину. Перевагою такої фарби є повна відсутність будь-якого запаху, вона екологічно чиста і абсолютно не шкідлива для здоров'я.

Особливу популярність отримала фасадна латексна фарба. Вона міцна, екологічна, економна при нанесенні. На даний момент фасадна фарба є найбільш універсальною для застосування на нових поверхнях. При цьому подібний виріб є одним з кращих в співвідношенні ціна-якість.

Похожие страницы:

  1. ​Баня з газобетону: переваги і недоліки
  2. ​Вивіз будівельного сміття з квартири
  3. ​Маленька ванна який дизайн підійде?