Январь 24, 2018 – 20:23

На зміну популярному крапельному зрошенню, прийшов ефективний і економний крапельний автополив, що дозволяє в кілька разів знизити витрату ресурсів і вдвічі підвищити засвоєння води. Однак, для отримання таких переваг, важливо, щоб система відповідала техвимоги і оптимально підходила для конкретної ділянки. Автоматичний крапельний полив, є доброю нагодою грамотно розподілити живильні речовини і домогтися максимально високого врожаю. Такі системи підходять як для поливу чагарників і дерев, так і для настільки примхливих рослин, як виноград, полуниця і квіти, де найчастіше неприйнятні сильні струмені води.

Набір для крапельного поливу

Качественную систему автополива Вы можете приобрести на сайте https://ugospodara.com.ua/kapelnyj-poliv/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

ПЕРЕВАГИ АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ поливу

Кореневої метод зрошення дозволяє уникнути дощування - вода потрапляє в прикореневу зону і якісно зволожує грунт, що дозволяє кореневій системі нормально розвиватися. За умови установки накопичувального бака, куди буде збиратися вода, можна забезпечити іригацію водою ідеально підходить температури - в діапазоні +18 С - + 28 С.

Не менш вагомими плюсами, є низька робочий тиск, підвищення врожайності і ефективності внесення добрив, а також зниження фізичних трудовитрат. А установка контролера HUNTER зовсім мінімізує необхідність контролю за процесом поливу - правильно моніторування автоматика, дозволить відлучитися на декілька тижнів і при цьому уникнути активного росту бур'янів і пересихання грунту.

Система крапельного поливу рослин

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ ПО крапельного автополиву

У каталозі ви знайдете такі комплектуючі:

кути;

заглушки, фітинги для краплинного поливу і стійки;

крани пластмасові;

труби;

з'єднувачі і штуцери;

трійники тощо.

Похожие страницы:

  1. Система напольного отопления с водой
  2. Недоліки безрамного скління
  3. Типовые конструкции полов
  4. Все про котли опалення
  5. Доставка оцинкованого листа