Январь 22, 2019 – 18:09

На першому етапі наноситься шар штукатурки або шпаклівки на оброблювану поверхню. Якщо використовується штукатурний розчин, то товщина першого шару становить 2/3 від загальної величини. При укладанні сітки на шпаклівку товщина шару 3-5 мм. Потім укладається сітка зі скловолокна і добре притискається (утапливается) до штукатурного шару. Ретельно притирається, видаляються всі складки і нерівності. Для цих робіт краще використовувати широкий шпатель з нержавіючої сталі. Їм можна не тільки добре пригладити сітку до основи, але і видалити надлишки розчину, що просочилися крізь осередки. Окремі полотнища склосітки наклеюються строго вертикально. Краї суміжних полотнищ повинні обов'язково перекривати один одного на 10 см.

Качественные пакеты для вакуумной упаковки донецк купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо потрібно обштукатурити ділянку на стику поверхонь з різного матеріалу (наприклад, цегляної кладки і бетонної плити), то ширина нахлеста в кожну сторону від шва повинна бути не менше 25 см. Якщо раніше при монтажі поверхні використовувався кутовий профіль, сітка повинна заходити на полицю профілю на 1,5 см, в іншому випадку можливе утворення вертикальних тріщин після висихання. Другий шар штукатурки або шпаклівки можна наносити відразу ж після укладання сітки або дати час висохнути. Так як цей шар штукатурного розчину тонше (для шпаклівки 2-3 мм), то необхідно стежити, щоб сітка не проступала на поверхню.

Слід звернути увагу на різну послідовність накладення сітки при вирівнюванні поверхні за допомогою маяків. Якщо використовуються штукатурні напрямні профілі, то сітку нарізають на окремі шматки, рівні ширині захваток (відстань між профілями маяків), потім укладають в захватки, вдавлюють і притирають. Якщо використовують розчинні маяки, то спочатку притирают штукатурну сітку до першого шару штукатурки, а після його висихання встановлюють маякові грядки і завершують обробку звичайним способом.

Похожие страницы:

  1. ​Нове покоління серво кабелів: більше уваги до клієнта
  2. ​Яким повинен бути будинок для постійного проживання
  3. ​Як впливає на здоровя мікроклімат житлового приміщення