Ноябрь 1, 2015 – 18:28

Не дивлячись на те, що для лазні або сауни намагаються використовувати традиційні дерев'яні двері, сьогодні все частіше застосовуються і альтернативні зі скла. Тестовими випробуваннями та відгуками багатьох користувачів доведена їх здатність замінити традиційну дерев'яну двері.

Пневматические краскопульты купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Скляні двері для парних на перший погляд легка і повітряна, здатна створити необхідні теплоізоляційні умови і на ділі виявляється надійною. За допомогою неї можна візуально збільшити парну і приміщення стане більш світлим і відкритим. Єдине чим скляні двері відрізняється від дерев'яної - ціна буде трохи вищою. Але це компенсується її функціональністю.

Доглядати за такими дверима легше: досить буде провести прибирання вологою серветкою з миючим засобом. Зламати її буде не просто. А грибок і цвіль не люблять приживатися на склі. Ось такі переваги скляних дверей для лазні перед дерев'яною.
скляні двері для лазні

До речі, не слухайте «порадників», які будуть говорить Вам, що такі двері легко розбити, вони не безпечні і т.д. Для того, щоб остаточно розвінчати міфи про те, що скляні двері для лазні тендітна, мається той факт, що скло при виготовленні двері використовується від 8 до 10 мм.

До того ж воно проходить спеціальну загартування. Але, навіть якщо Вам якимось дивом вдалося розбити скляні двері, оскільки будуть без гострих граней здатних завдати порізи. У середньому по Росії ціна на скляні двері може варіюватися від 7000 до 16000 рублів.

Похожие страницы:

  1. ​Фундамент для бані
  2. Побудова печі для лазні
  3. Канальные вентиляторы
  4. Як вибрати підвіконня