Октябрь 14, 2018 – 17:21

Раковини для ванної кімнати виробляються з найрізноманітніших матеріалів.

Але серед усього розмаїття матеріалів скло завжди стояло особняком. Воно втілює все найкраще - розкіш, якість, чистоту, легкість, сучасний погляд на обладнання ванної кімнати і зв'язок з класичними традиціями. Які ж плюси і мінуси є у скляних раковин для ванної кімнати?

явні переваги

Почнемо з того, що, як і вся скляна сантехніка, раковини виготовляються тільки з високоміцного загартованого скла. Цей матеріал - просто ідеальне рішення для вологих умов санвузла. Тому чаші раковин з нього мають цілий ряд переваг:

Вы можете купить офисную мебель недорого по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Естетична привабливість і великий асортимент стилів - від класики і античного стилю до хай-тек і лофт.

Довговічність. Точніше кажучи, вічність. Якщо таке вони не розбити, воно буде служити Вам хоч все життя. Скло вільно переживає сталь, чавун і санфаянс.

Простота догляду. Дуже гладка поверхня не тільки дає глянець, але спрощує Вам турботи про чистоту. Адже до неї практично не прилипає бруд. З матовими моделями, правда, справа дещо складніша.

Стійкість до вологи і чистячих засобів. Властивості скла дозволяють зволожувати і сушити його скільки завгодно - вода шкоди не принесе. Миючі засоби також безпечні, адже для фарбування скла застосовуються спеціальні надстійкі фарби.

Безпека. Крихкість таких виробів - це лише видимість. Насправді вони дуже міцні, куди міцніше звичного фаянсу. Розбити таку чашу і порізатися про неї практично нереально.

умовні недоліки

Мінуси скляній раковини для ванної кімнати досить умовні. По-перше, прозора чаша вимагає частого миття. Але не тому, що швидко забруднюється, а тому, що на ній кожну крапельку видно. І якщо хочете, щоб Ваша ванна дійсно дивувала красою, чистотою і елегантністю, доведеться протирати чашу майже після кожного використання. Але власники подібної сантехніки кажуть, що це швидко входить в звичку і не доставляє особливого клопоту.

Другий недолік «придумали» господарі тісних санвузлів. Під прозорий умивальник не сховаєш полку, кошик із брудною білизною і зливні труби. Але і тут є розумний вихід. Можна підібрати накладну модель на непрозорій стільниці. Виглядають такі конструкції просто чудово: ніби на стіл просто поставили прозору чашу або акваріум. А під стільницею можна ховати все що завгодно.

Похожие страницы:

  1. Системи кондиціонування і вентиляції будинку
  2. ​Монтажна піна для будівельників-монтажників
  3. Чим корисні фото ванних кімнат для ремонту?
  4. Системи кондиціонування і вентиляції будинку
  5. Як вибрати металевий профіль для гіпсокартону
  6. Стеклянные раковины для ванной комнаты: прозрачная роскошь