Сентябрь 13, 2015 – 15:15
На сьогоднішній день укріплення берегів водойм стало досить популярною послугою. Береги, хочемо ми чи ні, з часом стають менш міцними. Причиною подібних руйнувань стає безпосередній вплив води на береги.

Оригинальная <a href="http://xn--c1adasheyah4a.kiev.ua/hotelampresort" title="мебель для гостиничных номеров">мебель для гостиничных номеров</a> по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Річка знаходиться в постійному русі, а тому надає певний натиск на сухопутну частину. Берег починає руйнуватися. Але ж хочеться, щоб водойма зберігав свої обриси протягом багатьох років. Якщо людина знайшла хороше місце на березі річки для відпочинку з сім'єю, то йому навряд чи захочеться, щоб через певний час воно зникло. За допомогою ефективних і дієвих методів врятувати грунт від ерозії та інших руйнівних чинників можна.

Укріплення берегів річки відбувається як за допомогою природних, так і за допомогою штучних матеріалів. Такі роботи дійсно здатні зберегти природну прибережну територію. Фахівці проведуть необхідні заходи за попередньою оцінкою, після чого вже приступлять до безпосереднього берегоукріплення.

Для виконання укріплення берегів використовуються перевірені технології. Для цього в один рівень замиваються палі з дуба. Всі вони встановлюються в прибережний грунт вертикальним чином і стискаються між собою. В результаті буде отримано огорожу, схоже на надійний щит.

Похожие страницы:

  1. Планування ділянки.
  2. Місце меблів в житті
  3. Полы из линолеума
  4. Утеплення димоходу
  5. Утеплення стін