Март 2, 2016 – 19:14

монтажна клинчик
якщо укоси вже оштукатурені, в місцях, де до них будуть прилягати смуги анкерних пластин, необхідно зробити виїмки 2 см глибини, в яких ці пластини сховаються, щоб потім не довелося накидати цілий шар штукатурки на укоси;
якщо ж укоси НЕ оштукатурені, або виїмки вже зроблені, потрібно ще раз точно перевірити, за рівнем чи варто вікно, і відзначити місця кріплення до стін П-образних кріпильних смуг, кожну сторону яких необхідно прикріпити дюбелем;
за відмітками свердлимо отвори під дюбелі, які мають 8 мм діаметра, забиваємо в дірки самі дюбелі;
знову виставляємо вікно в отворі, перевіряємо рівень, і за допомогою шуруповерта прикручуємо саморезами смуги кріплень до укосів.

Срочный и качественный ремонт холодильников харьков по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


монтажна клинчик

Виставляючи вікно в отворі, важливо не забути його підняти так, щоб під нього можна було завести підвіконня - так вдасться зробити все красиво, уникаючи неестетично стикування в подальшому. Як правило, заміряють вікон цей момент враховують відразу, тому така можливість у вас обов'язково буде, а в більшості випадків вікна спочатку поставляються з прикрученою знизу монтажною планкою, висота якої якраз і дорівнює висоті підвіконня.
Кріплення відливу до пластикового вікна

Відплив замовляється точно за розміром віконного отвору, а на об'єкті несуттєво підрізає і відгинається для кращого відтоку води.

Як підігнути відлив

Монтаж відливу на пластикове вікно

Коли вікно вже зафіксовано дюбелями, потрібно з вуличною боку прикріпити відлив, що вмонтовується в нижній частині вікна. Робиться це просто: відлив прикручується до нижнього віконного профілю саморізами по металу 9 мм довжини і 4 мм діаметра з пофарбованої головкою в колір відливу. Зазор між вікном і відливом, навіть якщо він мінімальний, можна закрити силіконом, щоб повністю виключити потрапляння вологи під вікно.

Похожие страницы:

  1. Установка плинтусов
  2. Різновиди дверей
  3. ​Жалюзи на окна
  4. Полы из линолеума
  5. Утеплення стін