Сентябрь 17, 2015 – 06:51

Який матеріал віддати перевагу для утеплення будинку? Питання на сьогодні цілком насущний. Тим більше напередодні зимового періоду. Отже, перш ніж починати роботи з утеплення фасадів, звернемося до загальних понять.

Вы можете купить оригинальный шкаф купе на заказ Харьков цена Вас приятно удивит.


Надзвичайною популярністю на сьогоднішній день користуються різні види утеплення фасаду будинку. Практично де завгодно, в будь-якому будівельному магазині, можна зіткнутися з здійсненням подібного роду торгівлі. Раніше про це навіть ніхто й не замислювався, а сьогодні, коли вартість енергоносіїв стає все вище, проблема стала досить актуальною. З появою нових технологій, кожен намагається своє житло зробити більш затишним і теплим при цьому ще й заощадити.

Але виникає в цьому випадку принципова проблема: чому, власне, будемо утеплювати, адже матеріалів сьогодні на ринку предостатньо, а що ж вибрати?

Перш за все, слід визначитися заздалегідь, при яких умовах буде застосовуватися теплоізоляція, і яка кількість її необхідно придбати. Крім цього, перевагу слід віддавати перевіреним часом відомим маркам. Хоч і за більш високу вартість, але ви отримуєте гарантовано якісну продукцію. І ще обираний пінопласт для утеплення стін, обов'язково повинен відповідати певним вимогам. Хороша продукція не токсична, відповідно не зможе нашкодити здоров'ю людини. Вона проста в монтажі, її легко обробляти.

Якісно виготовлена теплоізоляція може експлуатуватися досить довго (з її характеристиками ознайомитися можна на гнучкому впакуванні). Вона ніколи не вийде з ладу раніше інших елементів будівлі. Крім усього іншого якісна теплоізоляція стійка до пожежі, і при горінні не виділяє токсичних речовин. На нашому ринку представлені найрізноманітніші теплоізоляційні матеріали, вони відносяться до декількох груп. І перша група представляє утеплювачі, що виконуються з пінополістиролу - найдешевшого матеріалу. Пінополістирольні плити трохи важать і легко піддаються обробці.

Похожие страницы:

  1. Утеплення стін
  2. Будівництво будинку
  3. Утеплення димоходу