Май 24, 2015 – 07:57

Вініловий сайдінгВініловий сайдинг, як і багато відносно молоді матеріали для будівництва, був винайдений в США, десь в районі 50-х років 20 століття. З тих пір він встиг здобути широку популярність - їм обробляють будинку в Європі, в Канаді, і в інших країнах. Що стосується Росії, тут сайдинг з'явився відразу ж після краху залізної завіси, і з тих пір він з кожним днем стає все популярнішим.

Треба сказати, що початкова задумка американських інженерів полягала в тому, щоб зводити фасад будівля по каркасно-зашівному методу, тобто спочатку побудувати каркас, а потім обшити його матеріалом для фасаду.


Найчастіше це були дошки. Їх нарощували за допомогою найпростішого нахлеста. У результаті виходила своєрідна «ялинка», якщо дивитися в профіль. Враховуючи, що вітрової шов був відсутній, то і ветрозащита не була потрібна, захищати від опадів отримане покриття теж не потрібно було. Саме ця технологія і отримала ім'я сайдинг. Але з тих пір спливло багато води, і були винайдені інші технології та матеріали.

Наприклад, вже знайомий нам полівінілхлорид. Це і є вініловий сайдинг. Він демонструє чудеса стійкості, повної хімічної інертності і технологічності. З ПВХ навіть створюють віконні профілі (що там - навіть двері роблять з вінілу), це ще не кажучи вже про фурнітуру та різноманітні покриття і плівки. Серед виробників бездоганну репутацію має D.Ö.CKE

Вініловий сайдинг сайдинг з вінілу особливо широку популярність знайшов в сфері малоповерхового будівництва, в приватному секторі. Мова, зрозуміло, йде про зведення заміських будинків, або котеджів в межах міста.

Похожие страницы:

  1. Кружки с именем
  2. Різновиди дверей
  3. Полы из линолеума