Октябрь 29, 2015 – 18:43

Варіанти застосування грунтовки:

1) Підготовка цементно-вапняних і бетонних підстав до шпаклювання або оштукатурювання.

2) Підготовка обштукатуреною та зашпакльованої поверхні до фарбування, обклеювання шпалерами, пінополістирольними плитами, панелями, керамічною плиткою.

3) Підготовка бетонної підлоги до використання Самонівелююча розчину або ремонтної шпаклівки.

4) Підготовка бетонної підлоги до укладання лінолеуму, килимового покриття, керамічної плитки.

5) Підготовка ДВП, ДСП, гіпсокартону, дерева до шпаклювання, фарбування або обклеювання шпалерами.

6) Просочування швів між керамічними плитками для захисту швів від вимивання водою.

Вы можете купить душевой бокс недорого, отличное качество по самой приемлемой стоимости.Склад грунтовки.

Грунтовка це емульсія, тобто суміш полімерної смоли і води з додаванням пом'якшувального і розріджує речовини. Показники смачиваемости і капілярного проникнення грунтовки вище, ніж, наприклад, води з крана, тому грунтовка легко і глибоко проникає в пористі і пухкі матеріали, заповнює простір між їх твердими частинками і після випаровування води полімеризується, обволікаючи і склеюючи частинки, а значить додатково цементуючи структуру матеріалу.

Підбирайте ґрунтовку за типом підстави на яке вона буде наноситися і за типом покриття, яке буде на грунтованої поверхні. Ідеально використовувати ґрунтовку однієї торгової марки з матеріалом наступного шару.

Щоб правильно нанести грунтовку, слід правильно підібрати її під поверхню. Поверхня повинна бути сухою, очищена від пилу і знежирена.

На металевих деталях не повинно бути іржі. Дерев'яні - зачистити шкіркою. Грунтовку можна наносити як простий пензлем, так і валиком або фарборозпилювачем.

Обов'язково слід дочекатися повного висихання прогрунтована шару, звичайний час висихання вказано в інструкції до застосування.

Похожие страницы:

  1. Натяжні стелі ціни і переваги
  2. Устаткування времянки
  3. Підвісна стеля своїми руками