Ноябрь 25, 2015 – 18:42

Для склопакета частіше використовується загартоване, протиударне скло. Якщо ж потрібно підвищена безпека, використовують броньоване. Стекелопакет з бронестеклом встановлюють у броньовані двері. Дверні конструкції бюджетного варіанту мають вставку з триплексу.

Триплекс кілька листів скла між якими знаходиться противовзломная плівка. Таке скло розбити досить важко. А щоб склопакет не можна було видавити чим або підчепити, його установка відбувається за спеціальною технологією, яка виключає наявність щілин між дверними частинами.
металеві двері зі склом

Если Вы любите оригинальный дизайн, тогда стоит отдать предпочтение люстрам оптом Украина, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Крім протівовзломних властивостей дверні конструкції зі склопакетом володіють і протипожежними функціями. Тобто металеві двері зі склом не береться займання.
Металеві двері з склопакетом та ковкою

Художня ковка надає дверям не тільки додаткову безпеку, але і декоративність. Декоративні решітки надають дверям вишуканість, елегантність і чудово доповнюють дизайн дверної конструкції.
Вхідні двері зі склом односторонній огляд

Для того, щоб з вулиці не було видно приміщення, можна вибрати двері у якої склопакет має тільки односторонній огляд. Для цього на скло наноситься напилення або плівка які забезпечують прозорість скла тільки в одну сторону.

При установки дверей з тонованим склом потрібно врахувати один нюанс, двері повинна висвітлюватися з боку вулиці. Інакше, якщо в темний час доби включити світло тоноване скло буде мати зворотний ефект: вулицю не буде видно, а ось приміщення буде добре проглядатися.
металеві двері зі склом

Крім тонованих стекол можна придбати двері з вітражним склом, яке оживить її різноманітною кольоровою гамою. Так само вони можуть бути зі вставками скла різної форми, не тільки правильної геометричної фігури, але і у вигляді різноманітних кривих ліній.Что дозволяє зробити двері оригінальною і стильною.

Звичайно варіант вхідних дверей зі склопакетом не найдешевший. Такий варіант дверної конструкції варто 25000 80000 рублів. варіанти і подорожче.

Але якщо Ви хочете, щоб Ваш будинок відрізнявся вишуканістю та елегантністю, та й сусіди заздрили, не пошкодуйте грошей і купіть металеві вхідні двері зі склопакетом. Запевняю, Ви не пошкодуєте.

Джерело: http://graffiti-svet.com.ua/catalog/reccagni-angelo

Похожие страницы:

  1. Вибір вентиляційної системи
  2. Гіпсові листові матеріали
  3. Отделка мансарды гипсокартоном
  4. ​Види замків для сталевих дверей
  5. Переваги світлодіодних ламп