Июль 4, 2015 – 15:28

Вентіляціонние системи призначені для видалення диму і газу на різних об'єктах (Різниться промислова вентиляція і житлова). Всі вентиляції спрацьовують в чотирьох основних ситуаціях. Ці ситуації включають в себе: замикання проводки, витік газу, пожежа і різні види ремонтів в приміщенні. Якщо вам необхідні вентилятори для димовидалення, то ви можете звернутися в пожежну службу, де вам детально розкажуть, який прилад потрібен для вашого приміщення або ж зайти на офіційний інтернет сайт з продажу такого виду товару.

Вы можете построить дом своей мечты просто купив его проект на сайте: dom4m, цены Вас приятно удивят.

Пожежні вентиляції бувають різних видів (вертикальні, горизонтальні, примусові, а також припливно-витяжна вентиляція), залежно від ситуації. На сьогоднішній день, найбільш популярною і ефективною є вертикальна вентиляція.

Основний принцип роботи вертикальної вентиляції - це віддача тепла та погашення диму, шляхом виведення зі структури. Така схема здійснюється, за допомогою різання отворів, або з використанням існуючих отворів в даху будівлі. Для того щоб провести монтаж вертикальної вентиляції, необхідно затратити дуже велика кількість ресурсів. У першу чергу, важливо знайти двох добре підготовлених і повністю захищений пожежників. Також слід мати ріжуче обладнання, сходи та інші потрібні деталі. Після того, як ці ресурси були зібрані і переміщені на дах, у вертикальній вентиляції зазвичай відкривають існуючі отвори, а потім необхідно проводити встановлення даного пристрою. Як відомо, одна велика вентиляція більш ефективна, ніж декілька невеликих вентиляційних отворів.

Перевага вертикальної вентиляції знаходиться в основі поведінку вогню. За рахунок конвекції, перший вибір тепла проходить прямо по системі. При вертикальній вентиляції, яка виконана належним чином, це може значно зменшити надходження газів і поліпшення умов внутрішньої структури.

Похожие страницы:

  1. Сервіс вентиляції
  2. Вибір каміна для дому
  3. Підвісна стеля своїми руками