Декабрь 2, 2019 – 19:21

Коли ділянку для саду вже спроектований, слід уважно підійти до вибору рослинності і її поєднанню. На самому початку вибирають дерева, а на їх основі підбираються чагарники, квіти та інші рослини.

Вы можете посмотреть фото красивых девушек просто сейчас.

дерева

Важливий фактор, що впливає на вибір дерев - освітленість місцевості. Наприклад, модрина і береза більше інших дерев прискіпливі до висвітлення, і недолік сонячних променів в їхньому випадку неможливо компенсувати іншими сприятливими факторами. Також невеликий урожай ви отримаєте від яблунь і груш, які перебувають в тіні. А ось ялиця і бук спокійно виживають без сонця, зате безпосередньо під ними погано уживаються будь-які інші рослини, за винятком дерну, тому під буком доцільно залишити місце для прохолодною зони відпочинку. Липа теж не вимагає багато сонячних променів, тому її можна розсадити у вигляді алеї, але враховуйте вражаючу площа майбутньої крони цього дерева.

Різні колірні тони хвої дають можливість уникнути одноманітності в кольорі рослинності. Крім цього, можна підібрати кілька хвойних дерев - з розлогою кроною (наприклад, сосна), пірамідальної кроною (кипарис) і ін. Нечасто в садах зустрічається тис, незважаючи на те, що він легко пускає коріння і живе кілька тисяч років.

Хвойні дерева добре поєднуються з листяними, створюючи тим самим ефект лісу. Листяні дерева різноманітні в видах листя і крони, і більшу частину періоду зростання зберігають свої декоративні властивості.

чагарники

Чагарники є ідеальним доповненням до дерев. Колірна гамма чагарників досить яскрава - зелений і червоний кольори і їх відтінки, а період цвітіння набагато довше, ніж у дерев. Оптимальним варіантом будуть багаторічні квітучі кущі, такі як калина звичайна, бузок, вегела і багато інших - з безлічі сортів можна підібрати відповідні за кліматичними умовами.

Для озеленення балконів, арок, заборів, гратів, терас можна використовувати кучеряві й плетуться види. Крім цього вони виконують функцію приховування недоліків в будівельних спорудах. Більшість рослин цього сорту не вимагають особливого догляду, часто і яскраво цвітуть, довго не втрачають декоративного властивості. Такими чагарниками можуть бути дикий виноград, клематиси, плющ, актинідія. Для південних регіонів прекрасно підійде камсіс.

Зимовий сад

Зима - не перешкода деяким рослинам. Навіть в самому маленькому садку можна сформувати оранжерею для зими. Рослини для неї необхідно підбирати невисокі, в горщиках. Найчастіше зимовий сад наповнений цитрусовими деревами. Підбираючи сорти рослин слід враховувати їх температурні норми - наприклад, цитрусові добре ростуть при температурі близько 17 ° С, а поруч з ними можна «поселити» гранати, ананаси, низькі пальми, гібіскус.

Похожие страницы:

  1. ​Високоякісні пильні диски
  2. ​Как правильно принимать глютамин?
  3. Вибираємо міжкімнатні двері
  4. ​Ремонт старого дома - стоит ли?
  5. ​Капитальный ремонт ГОСТ