Сентябрь 18, 2018 – 17:18

термоперенос

Друк термопереносом здійснюється за допомогою проміжного носія - спеціальної термоплівка, яка під впливом високої температури і тиску фіксується на поверхні виробу.

В результаті принт щільно закріплюється на виробі і не втрачає кольоровість при численних праннях. Даний метод добре підходить для виготовлення футболок з написами і одноколірними логотипами.

Переваги термопереносу:

Качественную печать на футболках Вы можете заказать на сайте https://mfest.com.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Можна передати тонкі лінії і окремо стоять деталі зображення.

Термоперенос може бути здійснений на тканину з грубою текстурою.

Зображення витримує велика кількість прань без втрати кольору.

Тираж від 1 шт.

Недоліки термопереносу:

Основними недоліком даного методу є неможливість нанесення повнокольорових зображень (фото) і друку простих растрових зображень.

прямий друк

Нанесення малюнка на футболку проводиться спеціальним текстильним принтером. Це дозволяє надрукувати практично будь-яку картинку або фото в залежності від її розміру. Відмінною особливістю даного методу є те, що до друку допускаються будь-які формати зображення, як растрові (jpg, png, psd), так і векторні (eps, ai, cdr та інші).

При друку на білій тканині зображення практично не прощупується на поверхні. Картинка виходить яскравою.

При друку картинки на чорній або кольоровий футболці перенесення зображення проводиться з додаванням білої фарби. У зв'язку з цим нанесене зображення злегка помітно на дотик. Однак фарба лягає дуже тонким шаром, що дозволяє їй прийняти фактуру тканини.

Переваги прямого друку:

Високий рівень деталізації.

Висока швидкість друку.

Можливість друку повнокольорових зображень з плавними градієнтами і дрібними окремо стоять деталями.

Тираж від 1 шт.

Похожие страницы:

  1. Види підвісних стель
  2. Фотодрук на шпалерах
  3. Планування ділянки.
  4. Все про рольставні
  5. Вибір шпалер в спальню