Июнь 18, 2019 – 06:55

Фальцева мідна покрівля на сучасному ринку дійсно є одним з найбільш міцних і надійних будматеріалів. Вона являє собою суцільне, міцне покриття, яке можна розташувати по всій довжині ската даху. Така покрівля, як правило, проводиться з міді з додаванням оцинкованої сталі, яка після покривається спеціальними полімерами (поліестер, пурал і так далі). Таким чином, дах буде надійно захищати приміщення від вологи. Варто знати, що догляд за дахом з цього матеріалу - досить простий і не вимагає особливих зусиль і витрат.

Торговое оборудование для магазинов Вы можете приобрести по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

переваги

Переваги покрівлі, зробленої з фальцевой міді, в її надійності і міцності (вона стійка до деформацій). При монтажі матеріал витрачається дуже економно, а в результаті виходить класичний, приємний зовнішній вигляд покрівлі. Однак монтаж фальцевої мідної крівлі повинні виконувати тільки висококваліфіковані майстри.

Всі види штукатурних робіт тут.

Черепиця «луска»

Матеріалом для виготовлення черепиці «луска» служить алюміній, мідь або титан-цинк. Тому колір такого будівельного матеріалу має червоний відтінок, який купується в процесі окислення. Варто враховувати, що в процесі експлуатації колір змінюється від червоного до темно-коричневого, а в підсумку стає чорним. Через 25-30 років черепиця «луска» набуває кольору зеленого малахіту.

Така черепиця користується великим попитом завдяки її респектабельності і надійності. У неї найбільш тривалий термін служби (близько 100 років). Вона не вимагає витрат на експлуатацію і догляд, дуже легко ремонтується, має прекрасний зовнішній вигляд.

Бітумна черепиця з міді

Така черепиця виготовляється з міді та патини. Цей матеріал дозволяє створювати форми покрівлі будь-якої складності, навіть у вигляді конусів і куполів. Цим і обумовлюється її популярність. Колір бітумної черепиці отримують шляхом додавання до її складу мінералів.

Покрівлі з бітумної черепиці привабливі завдяки їх витонченим формам. Але вони також не поступаються в міцності і надійності своїм конкурентам.

Похожие страницы:

  1. Дивани кутові
  2. ​Фундамент для бані
  3. ​Жалюзи на окна
  4. ​Жалюзі в інтерєрі