Июнь 10, 2015 – 18:42


Не варто забувати, що правильна установка складного обладнання вимагає професійного обладнання. Не забувайте про чистоту і порядок при роботі, бажано попередньо розчистити місце роботи. Якщо вам це самим не під силу, пропонуємо скористатися спеціальною службою або сервісом, наприклад Artal-Plus. Зайвої прибирання не буде ніколи.

Вы можете приобрести бетонные лестницы киев, цены на услуги Вас приятно удивят.


В процесі експлуатації, під дією хімічних і механічних факторів, ізоляційні матеріали втрачають свої первинні захисні властивості, іншими словами відбувається «старіння» ізоляції, тому потрібно виробляти регулярні профілактичні її огляди і випробування.

Метою профілактичних оглядів є виявлення механічних пошкоджень ізоляції. Випробування електроізоляції здійснюється шляхом вимірювання опору ізоляції та зіставленням отриманих параметрів з існуючими нормами. Так, наприклад, для установок напругою до 1000В, опір ізоляції має бути більш ніж 0,5МОм. Вимірювання опору електроізоляції здійснюється за допомогою спеціальних вимірювальних пристроїв, наприклад, таких як мегаомметри, мультиметри.

Похожие страницы:

  1. Вибираємо міжкімнатні двері
  2. Фундамент для прибудови до будинку
  3. Доставка оцинкованого листа
  4. Козирок з полікарбонату над ганком
  5. ​Види замків для сталевих дверей