Апрель 7, 2019 – 17:24

Сучасні пильні диски поділяються на кшталт оброблюваних поверхонь. На сьогоднішній день неможливо знайти єдиний пильний диск, відповідний для всіх потреб одночасно ...

пильні диски

Це залежить і від типу використовуваного матеріалу і від посадкового отвору диска. Найбільш популярні пильні диски - це пильні диски по дереву, гіпсокартону, диски по алюмінію, диски по ламінату, бетону і каменю. Поділяються диски на професійні та диски для побутових потреб.

Вы можете приобрести оригинальные искусственные цветы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Як випливає з назви, пильні диски по дереву призначені для розпилювання деревини твердих і м'яких порід дерева, фанери і т.п. Це найбільш часто вживані види дисків при будь-якому будівельному процесі, включаючи індивідуальне будівництво. Пильні диски по алюмінію використовуються, в основному, для нарізки алюмінієвого профілю. Широко поширені при виробництві алюмінієвих вікон. Диски по ламінату застосовують для розкрою ламінованих поверхонь. Правильно підібраний диск дозволяє уникнути різних відколів і тріщин при роботі і підготувати або випустити виріб належної якості.

Якісні диски виготовляються з інструментальної твердосплавних стали із застосуванням останніх наукових розробок для обробної промисловості. Зазвичай, ріжучі зуби диска підсилюють твердосплавними матеріалами, для підвищення міцності. Для цих цілей на дисках роблять надійну напайку з більш твердих матеріалів, ніж матеріал самого диска.

Важливим моментом є правильний кут заточення ди (буває як позитивний, так і негативний, в залежності від типу виконуваних робіт) і наявність компенсаційних отворів, завдяки яким відбувається охолодження диска під час тривалої роботи. Зазвичай ці отвори являють собою прорізи шириною 1-3 мм і довжиною 15-20 мм. Крім своєї основної функції - відведення тепла, компенсаційні отвори зменшують коливання диска на малих і високих оборотах.

Професійно виготовлені, за всіма стандартами якості, пильні диски мають тривалий термін експлуатації і зменшений знос. При цьому їх робочі характеристики, під час всього терміну експлуатації залишаються на висоті, витримуючи постійні високі температури і механічні навантаження.

При виборі пилкових дисків не забудьте про те, щоб розмір отвору диска співпало з діаметром використовуваного обладнання - це зумовить безпечну і ефективну роботу з диском. Товщина ж диска підбирається в залежності від товщини і щільності оброблюваного матеріалу. На кожному диску виробником, спеціальним особливим способом наноситься інформація про його призначення і технічні характеристики. Це дозволяє уникнути помилок при зміні дисків навіть при їх тривалої експлуатації. Крім цього всі диски мають індивідуальну упаковку для безпечного транспортування та зберігання.

Похожие страницы:

  1. ​Серая кухня - дизайн кухни
  2. ​Капитальный ремонт ГОСТ
  3. ​Дизайн дитячої кімнати
  4. ​Ремонт в стилі Бароко