Февраль 21, 2019 – 18:02

Плитка є дуже популярним матеріалом, з якого формуються довговічні, надійні і якісні покриття, причому вони можуть бути стіновими або підлоговими.

Клей для плитки Облицювання цим матеріалом вважається досить складним процесом, оскільки важливо домогтися отримання ідеально рівних і красивих швів. Деякі види плитки, які мають точність і рівністю, можуть укладатися навіть зовсім без швів, що вважається досить складним і специфічним процесом.

Эффективная борьба с Гепатитом С вместе с препаратом Harvoni Online, который Вы можете приобрести по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для отримання ідеальної і міцної обробки, важливим моментом є покупка і застосування високоякісного клейового розчину, який буде спеціально призначатися для плиткового покриття, а також буде надійним і оптимальним для конкретної основи.

Якими параметрами повинен володіти плитковий клей?

В процесі вибору даного матеріалу враховуються основні вимоги до нього, до яких відноситься:

 • хороша адгезія, оскільки клейовий розчин повинен добре і міцно утримувати різні за розміром і вагою плитки;
 • висока пластичність, що не дозволяє розтікатися суміші по поверхні;
 • швидкість застигання розчину, яка повинна бути оптимальною, оскільки не допускається, щоб цей процес реалізовувався швидко або занадто повільно.
 • Вибір клею для плитки

  Різні клейові розчини, які вважаються придатними для формування покриття з плитки, можуть відрізнятися різними параметрами. Вибір залежить в першу чергу від того, з яких компонентів зроблений матеріал. 

  Повернемося до клеїв. Найбільш популярними вважаються такі розчини:

 • Клей на основі цементу. Він вважається доступним і легким в застосуванні. Він створюється з цементу і піску, а також в ньому є різні добавки з полімерів. Завдяки такому складу, гарантується висока пластичність розчину, а також його стійкість перед впливом вологи і хороша адгезія з різними поверхнями. Перед безпосереднім використанням даного виду клею, його необхідно змішати з оптимальною кількістю води, для чого треба орієнтуватися на поради виробника.
 • Епоксидний склад. Призначений він для плитки, яка має ідеально гладеньким. Даний розчин є багатокомпонентним, оскільки в ньому є епоксидна смола, змішується з каталізатором. До плюсів даного матеріалу відноситься хороша адгезія з поверхнями, прекрасна водонепроникність і стійкість навіть перед самими низькими температурами. Суміш не дає усадки, а також на покритті не з'являються тріщини. Однак цей розчин не позбавлений і деяких мінусів. До них відноситься досить висока вартість клею, а також важливо дуже обережно підходити до змішування різних компонентів розчину, оскільки якщо будуть допущені будь-які помилки, то застосовувати клей по його призначенню буде просто неможливо.
 • Дисперсійний клей. У його складі відсутні розчинники. Він представлений не в стандартному рідкому вигляді, а у формі пасти. Розчин має гарну адгезію з різними поверхнями, тому його допускається використовувати навіть на самих нестандартних і специфічних видах підстави. Даний склад продається вже в готовому вигляді, тому перед його застосуванням не виникає необхідність змішувати його з водою в оптимальних пропорціях. Як правило, дисперсійний клей застосовується для зовнішнього облицювання будинку придатними видами плитки. Він легко прикріплює надійно навіть найважчі плитки. Однак він має істотну вартість, яка не завжди є прийнятною для власників приватного будинку.
 • Поліуретановий состав.Он може бути однокомпонентним або в його складі може бути одночасно два компоненти. Він стійкий перед різними хімічними речовинами, легко справляється зі змінами температури, а також забезпечує формування унікальної ізоляції для поверхні. Він не має неприємного запаху, а також гарантує хороше зчеплення плитки з основою.
 • Також при виборі матеріалу слід орієнтуватися на спосіб його використання, відповідно до чого, виділяються наступні види матеріалу:
 • Клей для внутрішнього застосування. Він вважається недорогим, а також використовується тільки всередині опалювальних приміщень. Він призначений для фіксації керамічної плитки до основи з бетону або цегли.
 • Клей суттєвої фіксації. Вважається ідеально відповідним для плиткового покриття, для створення якого використовуються великі за габаритами плитки. До основних переваг цього матеріалу відноситься стійкість навіть перед значними навантаженнями. Перед його застосуванням допускається не очищати покриття від забруднень і пилу. Використовується клейовий склад навіть в нестандартних і специфічних умовах експлуатації.
 • Похожие страницы:

  1. Особливості покупки тротуарної плитки
  2. ​Обробка і захист гранітного покриття
  3. ​Как выбрать хороший клей для плитки?
  4. ​Переваги покупки квитків на літак онлайн