Март 25, 2019 – 18:56

Чистка септика - процес, що вимагає спеціального підходу. Він здійснюється з застосуванням техніки, оснащеної насадками для розмивання щільного осаду.

септик

Відкачування резервуара повинна здійснюватися не рідше одного разу на 10-12 місяців. Стосується це і до ємностей, які використовуються періодично (дачні ділянки).

Для заміської зони без централізованої каналізації септик залишається найкращим способом організації збору та утилізації стоків.

Щоб дана система працювала в повну силу в протягом тривалого періоду, вона потребує обслуговування. Йдеться про періодичне чищення ємності.

Вы можете купитькачественные теннисные кроссовки на tennisok по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У стічних водах неорганічні сполуки мають властивість накопичуватися у вигляді щільного, нерозчинного осаду. Якщо його вчасно не видаляти, нормальне функціонування септика опиниться під загрозою. Фахівці сходяться на думці, що відкачка резервуара повинна здійснюватися не рідше одного разу на 10-12 місяців. Стосується це і до ємностей, які використовуються періодично (дачні ділянки).

Чистка септика - процес, що вимагає спеціального підходу. Він здійснюється з застосуванням техніки, оснащеної насадками для розмивання щільного осаду. Для цих цілей профільні компанії задіють Ілососи і каналопромивальні машини. Н

Застосування спеціалізованої техніки дозволяє здійснювати очищення септиків навіть якщо вони розташовані від машини на видаленні 30 і більше метрів. Процес повністю виключає контакт людини з нечистотами. Стоки по шлангу подаються безпосередньо в ємність машини, обсяг якої нерідко досягає 25-30 м3. За рахунок своєї місткості техніка може бути використана для очищення септиків будь-якого формату.

Точно сказати, у скільки обійдеться очищення септика, не можна. Вартість послуги варіює від обсягу камери, її віддаленості від будинку, щільності і кількості щільного осаду, необхідність застосування додаткових технічних пристосувань. Якщо відкладення спресовані дуже сильно, вдаватися до самостійної очищення точно не варто. У такій ситуації без багаторазового розмиву осаду не обійтися. У зворотному випадку дуже високий ризик пошкодити пластиковий резервуар і вивести септик повністю з ладу.

Повне видалення мулу з септика здійснювати не потрібно. У цій субстанції знаходяться анаеробні мікроорганізми, які в процесі життєдіяльності розкладають стокові маси. Якщо їх усунути, то біологічна очистка в септику буде заблокована на досить тривалий час. Ще одна причина залишити деяку кількість осаду криється в тому, що порожній резервуар буде занадто вразливий перед будь-яким механічним впливом.

Похожие страницы:

  1. ​Як усунути конденсат на пластикових вікнах
  2. ​Как часто вы отдаете входные коврики на чистку?
  3. ​Аквапланирование: продольное и поперечное