Март 2, 2016 – 18:40


Кабель ШВВП в більшості випадків застосовується для підключення побутового обладнання: холодильників, фенів, пральних машин, телевізорів і інших всіляких пересувних приладів, що обслуговуються в житлових і адміністративних приміщеннях. У побуті з'єднувальний провід ШВВП просто незамінний. Ще однією його областю застосування є виготовлення подовжувачів на напругу до 380 В. Завдяки своїй достатній міцності і еластичності може прокладатися закритим і відкритим способом, використовується як для стаціонарного приєднання, так і для рухомого підключення.
Шнур ШВВП складається з мідних паралельно покладених жил, які скручуються навколо сердечника. Має різну кольорову гаму жил: блакитний (нульова), зелено-жовтий (заземлювальна), коричневий, чорний. З метою збереження стійкості до зовнішніх впливів його покривають ізоляцією з полівінілхлориду. ШВВП характеристики багато в чому пояснюються саме застосовуваної ізоляцією. Крім того, з цього ж матеріалу виконується оболонка, якою покривається сам провід. Так, завдяки їй забезпечується акуратна і округла форма кабелю. Стійкий до вигинів, деформації, що робить його придатним для використання в широкому спектрі кліматичних і технічних умов.
Нижче наведені техніко-експлуатаційні характеристики:
- Кліматичне виконання відповідно до Держстандарту 15150 (У, Т, УХЛ);
- Зберігає свою функціональність в температурному діапазоні від -15 до 50 ° С:
- Максимум температурного межі струмопровідної жили при експлуатації +70 оС;
- Безвідмовна напрацювання, не менше 5000 год;
- Певна безвідмовна напрацювання при застосуванні в стаціонарних електроприладах, не менше 12000 год;
- Номінальна частота - 50 Гц;
- Тривалість служби - 6 років, при стаціонарної експлуатації - не менше 10-ти років.
Кожен шнур повинен містити маркування (назва та розмір, рік виготовлення, торговий знак), яка відзначаються на поверхні оболонки. Розшифровка ШВВП буквено-цифрових абревіатур: «Ш» - шнур, «В» перша - вінілова ізоляція, «В» друга - вінілова оболонка, «П» - плоский. Замовити дану позицію - шнур ШВВП Ви можете на сайті інтернет-магазину Мрія http://mrija.com/produce/shvvp/140. Ціна ШВВП, характеристики і особливості залежать від кількості жилок, яке обладнання збираєте підключати з його допомогою.
Висока якість діяльності нашої компанії - це висока компетентність і оперативність наших співробітників.

Похожие страницы:

  1. Алюминиевые окна - достоинства и недостатки
  2. Як вибрати металевий профіль для гіпсокартону
  3. Как устранить конденсат на пластиковых окнах
  4. Способи розмітити межі ділянки будівництва