Октябрь 17, 2016 – 08:29

Якісні та стильні змішувачі для кухні за найкращими цінами в магазині Dolar.if.ua

Інтернет-магазину DOLAR.IF.UA

Якісні та стильні змішувачі для кухні за найкращими цінами в магазині Dolar.if.ua

Змішувач – це елемент, без якого не обходиться жодна мийка чи ванна. Сучасний асортимент цього обладнання дозволяє вибрати якісні змішувачі для кухні, що підійдуть вам як по ціні, так і по дизайну.

Ціна змішувачів – різноманітна. Ви можете придбати дешеве обладнання для мийки, виготовлене з пластмаси та заліза, або ж купити дорожчі змішувачі, для виготовлення яких використано мідь, латунь чи кераміку. Обирати, звісно, вам, та пам’ятайте, що дешеві змішувачі швидко виходять із ладу, оскільки матеріали, з яких вони зроблені, нестійкі до впливу води. Змішувачі для кухні, ціни яких трохи вищі, виправдають себе якістю та довговічністю в експлуатації.

Для кожної господині важливо, щоб приміщення, де вона проводить найбільше часу, виглядало неперевершено. Якщо всі предмети кухні витримані більш-менш в одному стилі, це додає особливого ефекту загальному вигляду кімнати. Тому навіть змішувач повинен гармонійно вписуватися в інтер’єр кухні.

Зручність – одна з основних характеристик кухонних змішувачів

Обираючи змішувачі на кухню, варто звернути увагу і на їх технічні характеристики. Адже основне призначення таких змішувачів – бути корисними і зручними в експлуатації.

Важливі фактори:

• висота змішувача. Високі змішувачі розбризкують воду, а низькі – заважають миттю посуди. Тому довжину змішувача потрібно обирати відповідно до глибини мийки.

• кут повороту виливу. Якщо варильна поверхня і мийка розташовані посеред кухні, кут повороту повинен становити 180 градусів. Для більшості змішувачів кут повороту виливу становить від 120 до 140 градусів. Проте чим більший кут повороту, тим зручніший змішувач.

• висувний вилив. Змішувачі кухонні з висувним виливом дуже зручні в користуванні, адже за допомогою висувної конструкції ви можете помити посуд, що перевищує габарити самої мийки. Придбати їх можете за посиланням: http://www.dolar.if.ua/Plumbing/Faucets-accessories1/Kitchen-faucets/

Похожие страницы:

  1. ​Монтажна піна для будівельників-монтажників
  2. Будівництво лазні з оциліндрованих колод відмінний варіант
  3. ​Стіни для спорудження будинку. Дізнаємося, якими вони бувають?