Март 1, 2018 – 18:08

Конденсат на вікнах

Конденсат на вікнах

Ви холодну пору року зазвичай в нижній частині склопакета утворюється конденсат. Які можуть бути причини його появи? Якщо точно визначити причину виникнення конденсату, є можливість його усунути. У цій статті ми хочемо розглянути три причини появи конденсату.

Качественная мыльная основа купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

1. Погана конструкція вікна. Склопакет може мати низький коефіцієнт опору теплопередачі, який не відповідає необхідним нормам для певного клімату. В такому випадку змінити ситуацію можуть лише тільки нові пакети. Неправильне ущільнення або погана установка петель, в результаті чого відбувається продування вікна. Усувається перестановкою самого склопакета, бажано фахівцями компанії www.bissectrisa.ru.

2. Монтаж вікна проведений неякісно. Унаслідок щілин між стіною і вікном відбувається погана теплоізоляція. Для усунення такої проблеми зверніться в компанію, яка виробляла установку вікна. У разі неправильного розташування вікна в отворі, при якому вікно потрапляє в холодну зону, так само зверніться в компанію, яка встановлювала вам вікно. Підвіконня, ширина якого може перешкоджати надходженню теплого повітря від батареї, його можна замінити більш вузьким. Також такий ефект може створити дуже щільна штора, яка закриває доступ тепла до вікна.

3. Занадто висока вологість усередині приміщення. Зазвичай буває в нових будинках, тому що будівельні конструкції, можуть утримувати вологу до двох років. Причина, по якій виникає підвищена вологість, може бути через порушення повітрообміну, в результаті поганої системи вентиляції, особливо на кухні. Усунути таку неприємність дуже просто, потрібно частіше провітрювати приміщення або встановити припливне клапан.

Перед настанням холодної пори року, щоб уникнути появи конденсату, можна натерти вікна силіконовим маслом або гліцерином. До усунення конденсату на пластикових вікнах потрібно підійти з усією відповідальністю, тому що це не просто погано виглядає, але так само і небезпечно, тому що може привести до появи цвілеві грибки.

Похожие страницы:

  1. Фурнітура пластикових вікон
  2. Уход за металлопластиковыми окнами
  3. ​Художня ковка - музика, застигла в металі
  4. Как устранить конденсат на пластиковых окнах