Январь 25, 2018 – 19:31

Якщо вам належить ремонт ванної кімнати, керамічна плитка, кахель або мозаїка є найбільш прийнятними матеріалами. Асортимент плитки для ванної досить широкий, як за кольором, так і за розміром, текстурі і багатьма іншими параметрами. Придбати якісну плитку для ванної кімнати Ви можете на сайті http://www.keramis.com.ua/category/plitka-dlja-vannoj/, за найвігіднішою вартістю на сьогоднішній день. При виборі плитки для ванної кімнати необхідно пам'ятати, що до неї пред'являється ряд особливих вимог. Поверхня плитки в цьому приміщенні буде часто контактувати з миючими засобами, тому кахель повинен бути високої кислотовитривалості, але низькою пористості і низького водопоглинання, тому для стін краще всього вибрати глазуровану плитку. Що стосується зносостійкості, то у ванній кімнаті досить, щоб плитка мала перший або другий клас за цим показником. Дуже важливо, щоб на підлозі ванної плитка не була слизькою, тому вибирайте не гладкі, а рельєфні або структуровані зразки.

Чимале значення потрібно приділити і міжплитковим швам, які так само схильні до руйнівної дії вологи. Можна придбати ректифіковану плитку, при укладанні якої шви мінімальні - до 2 мм, або ж використовувати якісну затірку для закладення швів з високою гідрофобністю. Сьогодні так само можна придбати засоби, що захищають шви від вицвітання і іржі.

У ванній кімнаті важливо правильно визначити послідовність робіт, наприклад, якщо спочатку викладаються плиткою стіни, а потім встановлюється сама ванна - обробка може бути пошкоджена. Тому спочатку потрібно встановити ванну, а потім вже викладати плитку навколо неї, але при цьому важливо захистити від можливих ушкоджень і саму ванну, за допомогою поліетиленової плівки або інших матеріалів.

Є певні правила і при укладанні плитки: уздовж кожної стіни викладається один ряд плитки, поки без приклеювання - таким чином, підбирається оптимальний варіант укладання. Якщо остання плитка ряду виходить менше 2,5 см, краще відрізати першу плитку в ряді, збільшивши таким чином останню. За допомогою схилу розмічається вся стіна, особливо ретельно виміряються перші плитки рядів. В процесі монтажу схилом постійно перевіряється горизонтальність і вертикальність рядів плитки. Ще одним істотним правилом є те, що ряди плитки не повинні закінчуватися там, де є шов цементної плити.

Мало хто уявляє собі ванну без кахельної плитки, адже даний матеріал дуже міцний, має тривалий термін служби і крім того, він дуже стильний. Тут ви зможете підібрати те, що вам сподобається.

Похожие страницы:

  1. ​Форма і матеріал люків для каналізації
  2. ​Как выбрать хороший клей для плитки?
  3. ​Дезинфекция квартир, домов и предприятий
  4. Як вибрати металевий профіль для гіпсокартону
  5. Керамическая плитка для ванной комнаты