Декабрь 13, 2019 – 22:01

У більшості випадків типові планування квартир вторинного ринку дозволяють власникам без проблем вибрати вхідні або міжкімнатні двері, але на практиці можуть виникнути труднощі, пов'язані з переплануваннями, розміщенням або видаленням антресолей, заміною дверних прорізів на арки.

Приобрести качественные межкомнатные двери предлагает гипермаркет дверей именно здесь Вы отыщите огромный ассортимент товаров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перед покупкою дверей варто ретельно провести обміри необхідних отворів, щоб згодом не помилитися у виборі. Якщо двері більшого розміру, можна постаратися скоротити її. З маленькими дверцятами справа йде складніше - потрібно зменшувати розмір дверного отвору, а це не завжди буде доречним. Тому для подібних робіт потрібні саме фактичні розміри, а не цифри з паспорта квартири.

Незважаючи на простоту обмірів, буває складно підібрати ідеально підходить двері - криві стіни, наявність арок, плінтусів і лиштв на старих дверях можуть знизити якість вимірів. Але не можна опускати руки, адже в більшості випадків є можливість підігнати коробку дерев'яних дверей під потрібний розмір.

З чого почати?

Потрібно відзначити, що в даному розділі мова піде про дерев'яні двері. У деяких випадках подібним варіантом можна скористатися при наявності дверей з пластику. З металевими дверима справа йде складніше, знадобляться спеціальні інструменти - в більшості випадків потрібно виклик більш досвідченого фахівця.

Для подібних робіт знадобляться наступний список інструментів:

рубанок;

пила;

наждачний папір або інструмент для шліфування.

Обов'язково потрібно продумати питання про покриття дверного полотна. Якщо воно без покриття, то проблем не виникне, якщо ж воно вже забарвлене, то потрібно підібрати лак або фарбу відповідного кольору заздалегідь.

Спочатку двері потрібно надійно зафіксувати на столі, стільцях або верстаті. На ній потрібно акуратно відзначити необхідні розміри олівцем або крейдою, залежно від типу поверхні, щоб згодом не залишилося слідів позначок. Потрібно пам'ятати, що величину зазору між підлогою і дверима не варто залишати більше 3 міліметрів.

Насамперед зрізаються кути, і тільки потім віддаляється зайве полотно двері за допомогою ручного або електричного рубанка. При необхідності видалення шару деревини товщиною більш ніж 6 міліметрів, то можна скористатися пилкою. Далі слід відшліфувати обрізану поверхню. Якщо двері були без покриття, то можна сміливо приступати до її монтажу і забарвленням.

Здавалося б, це досить простий процес, але він вимагає зосередженості і акуратності. При установці декількох дверей важливо врахувати розміри кожної, а не підганяти всі за одним шаблоном. Поспіх в цій справі може відбитися на зовнішньому вигляді житлового приміщення, а більшість з нас хоче, щоб воно було затишним, функціональним і зовні привабливим.

Похожие страницы:

  1. ​ Ремонт квартири своїми руками.Ремонт квартир
  2. ​Як вибрати і укласти плитку для ванної кімнати?
  3. Як пробурити свердловину своїми руками
  4. ​Дезинфекция квартир, домов и предприятий