Июль 16, 2018 – 19:15

Постійні і різнобічні дослідження вчених різних країн встановили залежність виникнення захворювань різних органів і систем організму людини від комплексу параметрів приміщення, в якому він знаходиться тривалий час, інакше іменованого мікрокліматом.

З основних параметрів мікроклімату необхідно виділити чотири найбільш важливих, з точки зору медицини: температура повітря в житловому приміщенні, відносна вологість, швидкість переміщення повітряних мас, рівень електромагнітного випромінювання.

Вы можете купить ramen en deuren oost-vlaanderen по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Параметри мікроклімату поділяються на оптимальні та допустимі, і знаходяться в прямій залежності з фізіологічними особливостями людини. Для фізично здорових людей і людей з ослабленим імунітетом ці параметри різні. Середньостатистична температура в квартирі повинна знаходитися в межах 18 - 23 градусів. Різниця температур по горизонталі і вертикалі в приміщенні не повинна перевищувати 2 градуси. Даний показник заснований на тому, що температура людського тіла на різних ділянках різна. Коливання температури вище і нижче, встановленої межі, ведуть до зміни в'язкості крові, утворення тромбів, гіпертензії або ж до виникнення простудних захворювань. Низькі температури зумовлюють гальмування діяльності головного мозку. Підвищені температури нічого хорошого для організму не приносять: збільшується навантаження на серцевий м'яз, що приводить до прискореного серцебиття, зміни ритму серця. Звідси інфаркти та інсульти. Для підтримки комфортної температури і рециркуляції повітря в приміщеннях зараз найчастіше використовують для підлоги або настінні системи кондиціонування повітря. Але не забувайте про своєчасний ремонт кондиціонерів, перевірки і заправки їх фреоном в міру необхідності.

Середньостатистична вологість повітря в житловому приміщенні може знаходитися в межах 40 - 60 відсотків. Догляд параметра в обидві сторони веде або до проблем зі шкірою і розвитку мікроорганізмів, або до того, що люди, які страждають імунним дефіцитом, захворіють на астму. Допустима швидкість руху повітря в квартирі варіюється від 0,1 до 0,25 м / с. Швидкість, що перевищує нормативну, викликає подразнення слизової оболонки очей з подальшими проблемами в галузі офтальмології. Простудні захворювання, як наслідок протягів, при позамежних значеннях основних параметрів мікроклімату можуть викликати серйозні ускладнення, в тому числі, і в емоційній сфері. Найнеприємніше властивість електромагнітного поля - можливість накопичуватися в організмі людини. Власне електромагнітне поле людини руйнується більш потужним і призводить до постійних стресів, виникнення тривоги або депресії. Внутрішні органи входять в стан резонансу, що ідентично впливу на організм низькочастотних електромагнітних коливань. Це викликає панічний страх або навпаки депресію. Величина напруженості електричної складової лежить в межах від 10 до 2 залежно від частоти випромінювання від 30 кГц до 300 МГц.

Похожие страницы:

  1. ​Яким повинен бути будинок для постійного проживання
  2. Как влияет на здоровье микроклимат жилого помещения
  3. ​Системи вентиляції житлових приміщень