Ноябрь 5, 2018 – 17:23

Під час установки нових дверей або ж, додаткового вікна виникає необхідність зробити в стіні отвір. Прорізи для стін можна робити як з цегли, так і з гіпсокартонних панелей.

Для даної роботи будуть потрібні наступні матеріали:

- шпаклівка;

- пилосос, найкраще, щоб він підходив під вологе прибирання;

- будівельний план кімнати;

- болгарка;

- цвяхи;

- рейки;

- молоток;

- бруски дерев'яні;

- газети;

- плівка поліетиленова.

Оргинальные натяжные потолки в квартире заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Першим, що необхідно знати - все перебудови, які стосуються несучих стін, не повинні проводитися без дозволу БТІ. Варто також пам'ятати, що всі ремонтні роботи повинні бути закінчені раніше 23 години вечора, так як після цього часу шуміти не можна.

Якщо в тій стіні, яка підлягає ремонтним роботам, знаходяться труби опалення або дроти електроенергії, слід подбати про те, щоб під час роботи вони були відключені або перекриті. Якщо там будуть виявлені різноманітного роду неполадки, їх слід усунути.

За допомогою будівельного рівня, виска і олівця робиться розмітка на стіні.

Перебудова стіни завжди супроводжується утворенням великої кількості пилу, тому потрібно захистити решту кімнати від ремонтного сміття. Для цього використовуючи поліетиленову плівку, дерев'яні рейки, будується захисний каркас. Оскільки пил все одно знайде, де проступити і утворитися, всі меблі, що знаходиться в квартирі, варто накрити газетами.

Отвір в стіні робиться завдяки звичайній болгарки. Стіну, зроблену з гіпсокартону, легко розпиляти пилою, і дана робота буде виконана досить-таки швидко. Цегляна стіна займе трохи більше часу. В цьому випадку потрібно встановити залізобетонну або ж металеву верхню перекладину, вона повинна підтримувати вищележачі цеглини. Далі розбирається цегляна кладка по лінії прорізу, утворюючи при цьому зубчастий проріз.

З розібраних цегли викладаються краю отвору, розламані навпіл цеглини, вставляються між зубцями.

Гіпсокартонну стіну з новим отвором слід вирівняти, можна застосувати для вирівнювання торців все той же гіпсокартон. Відмінно буде виглядати гіпсокартонна арка. Щоб її зробити, слід намочити матеріал і трохи зігнути, надаючи йому необхідної форми. Матеріал закріплюється до профілю, попередньо встановленим в отвір. Після чого торці слід зашпатлевать і нанести декоративне покриття.

Після проведення всіх заключних робіт необхідно провести генеральну професійне прибирання у всіх прилеглих до місця проведення ремонтних робіт. Адже пил і будівельне сміття все одно залишиться в кутах і на меблях в будинку.

Похожие страницы:

  1. ​Потолок из гипсокартона
  2. ​Які бувають двері
  3. ​Як закрити тріщину на стелі
  4. ​Дизайн дитячої кімнати
  5. ​Як зробити свій сайт самому