Май 6, 2019 – 12:01

Простий інтуїтивно розуміючи, що повинен бути дом для постійного проживання. Він повинен бути достатньо надійним, прочним, з ідеальним мікрокліматом всередині, не вимагаючи особливого умов експлуатації. Матеріали та технологія будівництва повинні бути такими, щоб не займатися великим ремонтом кожного сезону.

Вы можете купить оригинальное отопительное оборудование Rixton по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тренування догляду за постійним проживанням:

Здание должно бути досить прочним і прослужити не одно десятиліття;

Внутрішній перегляд повинен бути ідеально підходить для життя мікроклімат з постійними показниками температур і влажності;

Стены повинні володіти гарною шумоізоляцією;

Стоит позоботиться о теплоизоляции. Такое здание проще отапливать, і зберегти постійну температуру в зимовий час;

У наших широтах, стены повинні відрізнятися морозостійкою;

Важна і влагонепроницаемость об'єкта. Те, що убережет житло від лишней сырости.

При подготовке к строительству важно учитывать всі критерії.

Из чего строить дом для постоянного проживания

Від вибору матеріалу будівництва залежить довговічність будівництва і вартість його впровадження. Весь саме основний матеріал будівництва - кирпич, дерево, каркас, керамобетон і інші - визначає тип фундаменту, необхідність використання огнеупорних пропиток, додаткової теплоізоляції і навіть можливого часу на усунення.

Сразу оговоримся, що будь-який матеріал має свої достоїнства і недостатки. Який у відповідності зі своїми пріоритетами вибереш з чого будувати будинок для постійного проживання.

Кирпич

Сооружения из кирпича - массивные и долговечные конструкции. У такого здания будет масса плюсов: Кирпич

Оно прослужит очень долго;

Кирпич прекрасно переносит мороз;

Высокая прочность сооружения;

Эстетичный внешний вид.

Эти плюси можна віднести до всіх будівель з камня. Такие стены абсолютно не подвержены генію, ви не потребуєте гнизунів і насекомих. Дом имеет низькую пожароопасность. И уж точно простоит не одно столетие.

Ощущаемые недостатки. Кирпич володіє високою теплопровідністю. Це значить, що ось тепер цей будинок в холодному часі досить проблематично і дорого. Необходима внушительная система отопления і додаткове утеплення стен. А це снова финансовые вложения. Всі часті кирпичі використовують тільки для облицювання стен.

Камень - тяжелый материал. Він потребує серйозного масового фундаменту. И это тоже внушительные траты. Да і сам кирпич стоит больших денег. Це один з самих дорогих будівельних матеріалів.

Бетонные блоки

Бетонный блокБетонные блоки постепенно витісняють кирпич з позицій лідера на будівельному ринку. Це більш сучасний, дешевий і технологічний матеріал. Крім того, один блок заменяет від 4 до 14 кірпічів. Що значно скоротить час будівництва.

Бетонные блоки значно легше кирпича і камня. Тому ви можете бути готовими до опублікування. Матеріал блоків не підрізується. Обладает низкой пожароопасностью. Вероятность появления населених і гризунів в стенах будинків крайне мал. Дом з бетонного блоку прослужит так же довго, як і кирпичний будинок. Ну а стоимость, как уже говорилась, значно нижче.

Матеріал має і ощутимые минусы. Почти каждый вид блоків хрупкий. Обладает низкой влагостойкостью и шумоизоляцией. І будинки з бетонних блоків, які потребують зовнішнього і внутрішнього відділення.

Дерево

К деревянным домам относят дома из бруса и бревна.

Деревянные здания вважають відносно нетяжелими. Тому массивного фундамента не требуют. Кроме того. Строить деревянные дома из дерева можно в любое время года.

Брус

БрусТакие дома строят без спеціального будівельної техніки. Його можна будувати в любому стилі за коротким часом. Якщо вам нравится естетика натуральної деревини, вам навіть не потрібні зовнішні і внутрішні роботи.

Достоинства бруса:

Экологически чистый материал;

Эстетика деревянного строения;

Короткие сроки строительства;

Хорошая теплоизоляция;

Низкая теплопроводность;

Долгий срок служби;

Строительство возможно круглого года;

Потребует облегчённого фундамента;

Положительные, целебные свойства от древесины.

Брук, як і будь-яке дерево, має свої недостатки. Все они вытекают з власств самой древесины.

Тисячи раз говорили, що дім з дерева - це неймовірна атмосфера однодумців з природою. Это настоящий источник энергии. І при цьому численні досі залишаються важливими рекомендаціями по підготовці будинку до постійного життя. В сущности, все интересуют плюсы. И ждут, что минусы исчезнут сами собой. Так не бывает. Мечтая об екологічному дерев'яному житлі, позаботьтесь про його важливіших характеристиках - пожаропасность, генії, насекомі і гризуни.

Исключить эти проблемы можно спеціальними складами, які наносять на сам брус.

І не стоіть займати про усунення строю, що може затягуватися на кілька місяців.

Похожие страницы:

  1. ​Як впливає на здоровя мікроклімат житлового приміщення
  2. Будуємо деревяний будинок з клеєного бруса разом
  3. ​Особенности Вашего идеального потолка