Октябрь 26, 2015 – 19:28Батьківщиною натяжних стель вважається Франція. Саме з берегів Сенни починається історія зародження та вдосконалення натяжних стель. Сьогодні як і в середині минулого століття ця технологія обробки стелі найпопулярніша серед безлічі інших способів.

І не дивно, що саме французькі натяжні стелі вважаються самими якісними, мають багатий асортимент і великий вибір кольорової палітри. У цій країні натяжні стелі не тільки широко поширені, тут же розробляються новинки і вдосконалюються технологія виробництва полотна.

Натяжна стеля з Франції відрізняються своїм вишуканим стилем і міцністю. Французька технологія виробництва стель викликає непідробний інтерес, але досі тримається в секреті. Тому й не дивно, що саме Франція вважається законодавцем моди натяжних стель.

Такі натяжні стелі будуть коштувати дорожче ніж аналогічні моделі з Росії або Китаю. Але при цьому Ви отримуєте ряд переваг. Стелі з Франції робляться на основі більш тонкого матеріалу і вони ширші звичайних. Що в свою чергу зменшує кількість швів і шанси провисання зводить нанівець.
натяжні стелі

Профессиональный сантехник киев, цены на услуги Вас приятно удивят.Французькі полотна натяжних стель легкі і достатньо міцні, глянцеві або матові дають гарантований бездоганний зовнішній вигляд, довговічність і рівну поверхню без вад. На натяжних стелях вироблених у Франції не буде накопичуватися конденсат і вони захищені від розмноження грибка.

Французькі натяжні стелі ідеально підходять для ремонту квартири з дефектами і нерівностями стелі і для новобудов, де ще можлива усадка будівлі. Монтаж французьких натяжних стель проводиться за лічені години.

Похожие страницы:

  1. Ремонт туалета в квартире
  2. ​Ремонт в стилі Бароко
  3. Ремонт у квартирі вартість
  4. Який будинок будувати?