Март 20, 2019 – 18:04

При будівництві веранди до приватного будинку важливо підібрати матеріал, який буде міцним і при цьому не дуже дорогим.

заміський будинок, веранда

Є кілька варіантів будматеріалів, які відрізняються хорошими властивостями і їх можна купити на цьому сайті з вельми вигідною вартості. Розглянемо ці матеріали більш докладно.

Для фундаменту: блок пескобетона

Видео для взрослых на сайте https://boombo.info/sisipisi/ в свободном доступе.

Орієнтовна ціна пескобетона блоків - 90 рублів за штуку. Такі блоки відрізняються тим, що витримують більше навантаження і є довговічними. Іноді блоки використовуються для будівництва фундаментів багатоповерхових будівель.

Пескобетона блок має деякі недоліки в порівнянні з Керамзитоблок. В ході тривалої експлуатації в умовах морозного клімату блок може трохи втратити форму і потріскатися. Значить, піскобетонні блоки краще підходять для використання при кліматі з середніми температурами (Південна і центральна частина РФ).

Для стін: піноблоки і Европеноблок

Ціна піноблоків починається від 120 рублів за одну штуку. Вони відносяться до найбільш популярним стойблокам універсального використання. У тілі піноблоків є невеликі отвори, які забезпечують кращу звукоізоляцію і допомагають зберегти тепло в приміщенні.

Піноблоки мають високий ступінь стійкості до дії холоду і вогкості. Крім того, вони відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом, тому не завжди вимагають додаткового облицьовування. Ідеально підходять для будівництва веранд, гаражів і лазень.

Більш досконалий варіант для зведення стін - це Европеноблок. Їх ціна на сайті магазина "Побудуй-ка" трохи вище звичайних піноблоків і становить приблизно 140 рублів за штуку. Варто розглянути основні переваги Европеноблок.

Не вимагають утеплення. Якщо використовувати блоки товщиною 300 мм, то потім не потрібно буде витрачатися на зовнішнє і внутрішнє утеплення стін споруди.

Можна укладати на клей. На відміну від укладання на цемент, укладання на клею дозволяє зберегти гарний зовнішній вигляд блоків. Плюс до того, для монтажу треба використовувати дуже тонкий шар клею, при цьому якість з'єднання блоків при цьому не постраждає.

Низька теплопровідність. При монтажі євроблоки на клей відсутні так звані «містки холоду». Приміщення з євроблоки виходить дуже теплим взимку і прохолодним літом.

Похожие страницы:

  1. ​Каркасна прибудова до будинку своїми руками
  2. ​ Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  3. ​Вікнам потрібно регулювання: що на це вказує