Август 8, 2015 – 11:42Комплексна послуга з перевезення меблів з вантажниками як правило затребувана у тих, хто вирішив переїхати. В залежності від ваших уподобань і бюджету, ви можете орендувати вантажний автомобіль з вантажниками або ж вибрати «переїзд під ключ». Повний комплекс послуг у цій сфері пропонує УРА! Переїзд, ціни на послуги вас приємно здивують.


У першому випадку замовлення перевезення меблів буде мати на увазі оренду машини і бригади вантажників строго на обумовлену кількість годин (але не менше того значення, яке вказується в договорі оренди). Наша машина прибуде на місце в призначений час, співробітники компанії занурять ваші речі в автомобіль і перевезуть в нову квартиру. Однак вартість перевезення меблів в даному випадку буде включати в себе не тільки години оренди вантажівки і робочої бригади: за відсутність ліфта і ручний підйом великогабаритних предметів меблів і побутової техніки стягуватиметься додаткова плата.

При замовленні переїзду під ключ, ціна буде фіксованою і залежати від кількості кімнат у вашій квартирі. Більш докладно про це ви можете дізнатися у наших менеджерів.

Фахівці нашої компанії допоможуть вам не тільки якісно і безпечно перевести будь-які предмети меблів, але й зібрати і навіть встановити шафи, столи, полиці і дивани у вашій квартирі або офісі.

Наша допомога вбереже вас від типових помилок при перевезенні меблів, а також від необхідності упаковувати меблі для переїзду.

Похожие страницы:

  1. Загородные дома из дерева
  2. Вибираємо міжкімнатні двері
  3. ​Керуй комфортом правильно
  4. Типовые конструкции полов
  5. ​Баня з газобетону: переваги і недоліки