Январь 24, 2016 – 14:09

У кожному разі, вся відповідальність за кінцеві результати будівництва будинку все одно повинна бути покладена на власника будинку. Побудували погано - означати він не дуже відповідально поставився до самонавчання, контролю за роботою бригади або підбору бригадира;

- Ну і останній, важливий факт полягає в тому, що при замовленні проекту і конструктивних деталей будинку відповідно з ним, кінцева вартість будинку для замовника може виявитися непідйомною. Зі свого досвіду знаю, що будівництво будинку своїми руками завжди обходиться не менше, ніж у два рази дешевше, а якість збірки конструкції будинку завжди вище. Чому? Тому що будинок будується для себе, а не для чужого дядька.

Для того,
 чтобы охладить помещение Вы можете воспользоваться чиллерами модульными, огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Якщо Вас відвідала дуже правильна думка про будівництво будинку, то не потрібно:
- Прислухатися до порад тих людей, які ніколи не будували будинок своїми руками. Не слід вважати догмою поради фахівців - фахівці можуть бути різними, а їхні поради - протилежними. Завжди думайте самі і порівнюйте поради з реальністю і власними можливостями;

- Слідувати порадам тих, хто нарікає на неймовірні складності будівництва будинку і несподівані фінансові проблеми. Можливо це результати їх не зовсім правильних рішень чи дій;

- Не слід придумувати причини, що не дозволяють Вам почати будівництво будинку.

Просто Вам потрібно:
- Мати бажання шукати можливості розпочати будівництво будинку;

- Ознайомитися з основними характеристиками різних типів будинків, які є у вашому регіоні;

- Зробити приблизний розрахунок вартості зведення стін кожного з обраних типів будинків, так як інші елементи будинку у всіх приблизно однакові.

У цьому розділі сайту Ви можете знайти відповіді майже на всі питання, які можуть виникнути при будівництві будинку своїми руками. Наприклад, питання зразкового рассчета вартості зведення стін будинку вирішується швидко і в розумі.

Для цього потрібно загальну довжину всіх стін помножити на плановану висоту приміщення від підлоги до стелі без урахування розмірів вікон і дверей і Ви отримаєте загальну площу, яку можна застосувати для підрахунку кількості бруса, блоків, щитів або панелей. Розраховану площа помножте на товщину стін і Ви отримаєте кількість будматеріалу в кубометрах (при необхідності).

Залишається результати розрахунку помножити на вартість матеріалів у відповідних вимірах (куби або квадратні метри). Порівняти отримані значення з обов'язковим урахуванням будь-яких додаткових робіт з утеплення або обробці стін будинку.

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинків під Ключ Лен Обл
  2. Будівництво Будинків під Ключ це
  3. Будівництво Будинків під Ключ Фото
  4. Будівництво Будинків під Ключ Кмв