Дах, покрівля і мансарда під ключ, будівництво мансардного поверху

Июль 31, 2014 – 11:56
    <Тд приєднуються = "лівої"> <Таблиця кордон = "0" CELLSPACING = "0" cellpadding = "0">              
Індивідуальний підхід - це наша робота!
 

Головна & GT; Покрівельні роботи та GT;

 

Питання по покрівельних матеріалів:

 

Що таке мансарда

 

Мансардний дах являє собою житлове горищне приміщення, яке утворюється під високим дахом з «переломом» і з вікнами.Таку назву приміщення отримало на прізвище французького архітектора Франсуа Мансарда, відомого зведенням особняків і готелів з високими покрівлями.Вже наприкінці 19 століття в Парижі мансарди стали виступати в якості ательє для художників і фотографів.У наші дні популярність мансарди різко зросла не тільки в котеджному житловому будівництві, але і в комерційних об'єктах.Багато замовників прагнуть облаштувати додаткові житлові метри у вигляді світлої і теплої мансарди.

 

У відповідності зі СНиП 2.08.01-89 «Житлові будинки», мансардний поверх знаходиться в горищному просторі.При цьому його фасад повністю або частково утворений поверхнею похилого або ламаного даху.А лінія перетину площини даху і фасаду знаходиться на висоті не більше 1, 5 м від рівня підлоги поверху. Тобто мансардним поверхом можна вважати поверх, де покрівля одночасно є і стіною, тобто відсутня холодний нежитловий горище.

 

Надбудова мансардного поверху сьогодні є дійсно затребуваною послугою.Дуже часто мансардою називають не утеплене горищне приміщення.Однак навіть при наявності вікон або світлових ліхтарів таке приміщення житловим не назвеш.Сучасне поняття «мансардний покрівля» має на увазі складне конструктивне рішення, яке поєднує характеристики несучої зовнішньої стіни і покрівельного покриття одночасно.По суті, житлова мансарда є різновидом покрівлі, тому на цій сторінці піде мова про будівництво покрівлі «під ключ», в тому числі житлової мансарди.

 

Особливості пристрою мансарди

 

Чому роблять вибір на користь житлової мансарди? Монтаж мансардної покрівлі «під ключ» значно відрізняється від будівництва «холодної» даху і за ціною, і за часом, і за завданнями.Мансардний дах може займати всю площу будівлі або ж тільки його частину, але зазвичай в лежачих нижче стін базової будівлі межах.Архітектурно-планувальні рішення існують в надзвичайно широкому розмаїтті, а приміщення можуть мати будь-яку площу і конфігурацію.

     

Источник: krona-msk.ru

Возможно, вам понравится:

Будинок під ключ в Кірові
Будинок під ключ в Кірові
покрівля під ключ кроквяна
покрівля під ключ кроквяна

Гонки Грац & NBSP; & mdash; & NBSP; Експерт Online
Простіше кажучи, великий гараж з боксами і в той же час - свята святих, куди мріє потрапити кожен уболівальник, щоб зробити СЕЛФІ зі своїм кумиром, а пощастить, то і подати інженерам ключ на 32.Паддок - це і ..

Максим Рубаненко: «Основним драйвером ринку ДБЖ стануть інвестиції великих підприємств в ЦОДи» & Nbsp; & mdash; & NBSP; CRN / RE (прес-реліз)
У найближчі роки гравців ožidaût будівельний ринок CODov CTO obuslovleno nedavnimi вимогам зберігання даних на сайті Росії.На сьогоднішній день вони не закріплені законодавчо, тому поки рано робити точні прогнози.Протягом останніх 10 років ринок ДБЖ ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво Сто під Ключ
  2. Будівництво Дачі під Ключ
  3. Будівництво Ферм під Ключ