Тенісні корти

Июль 22, 2014 – 08:56

Теніс є одним з найпопулярніших видів спорту у світі.Грати в нього можна незалежно від віку та рівня підготовки. Однак, якість гри і безпека граючих залежить від того, наскільки правильно було сплановано підставу, обраний тип покриття, рівень освітленості та спортивного обладнання, як говоритися «дрібниць немає».

 

Компанія Альфа Спорт Комплект, пропонує комплексний підхід до будівництва тенісних кортів, починаючи від консультації при виборі покриття, виходячи з вимог до тенісному корту, закінчуючи здачею об'єкта «під ключ».

  Структура теннисного корта  

Будівництво тенісного корту складається з наступних етапів

 
   
 • Проектування, підготовка і планування підстави
 •  
 • Установка дренажної системи
 •  
 • Укладання спортивного покриття
 •  
 • Монтаж спортивного обладнання
 •  
 • Монтаж огорожі та освітлення тенісного корту.
 •  
 

Перш, ніж укладати вибране покриття і встановлювати устаткування, необхідно підготувати і спланувати підставу.Грамотно підготовлене підстава є запорукою довгого терміну служби покриття.У кожному окремо взятому випадку, спершу, фахівці визначають особливості грунту, і, після складання проектної документації, приступають до будівництва основи під укладку покриття.Щебеневе, асфальтове і бетонное- це основні види підстав застосовних для тенісних кортів.

 

Під час підготовки основи встановлюється дренажна система, завдання, яким відводити надлишок води і запобігти затопленню тенісного корту під час сильних дощів.Дренаж буває: підземним і поверхневим (обвідний). Від вибору підстави залежить вибір дренажної системи.Так, наприклад підземний дренаж застосуємо тільки до щебеневій основі, а поверхневий для асфальтового і бетонного.

 

Існують різні види покриттів тенісних кортів: трав'яні, теннисит (грунтові), рулонні і наливні покриття.Перш ніж вибрати покриття для тенісного корту, необхідно враховувати наступні вимоги:

 

• Рівень експлуатації тенісного корту - змагальний, тренувальний або аматорський.

 

• Умови експлуатації - відкритий тенісний корт або критий зал.

 

• Підстава, на якому буде укладатися спортивне покриття: Штучна трава, Теннисит (Грунт), Акрилові покриття (Хард), Гумові наливні покриття, ПВХ-покриття.

Источник: alfascom.ru

Возможно, вам понравится:

лазні під ключ.строітельство лазні
лазні під ключ.строітельство лазні

У Пермі відкрили новий спорткомплекс. & NBSP; & mdash; & NBSP; Advis.ru (прес-реліз)
В рамках приватно-державного партнерства з ТОВ "ЛУКОЙЛ-Пермнефтеоргсинтез" тут були побудовані баскетбольна, волейбольна і бадмінтонний майданчики, тенісний корт, хокейна коробка, встановлені трибуни на 300 місць, вуличне освітлення, огорожа.

Фізкульт привіт! У Пермі відкрився новий шкільний спортивний комплекс & NBSP; & mdash; & NBSP; proPerm.ru
І ось три роки тому «ЛУКОЙЛ-Пермнефтеоргсинтез» в рамках угоди між урядом Пермського краю і ВАТ «ЛУКОЙЛ» почав будувати новий шкільний спортивний комплекс до складу якого увійшли: хокейна, волейбольний та баскетбольний майданчики, тенісний корт та майданчики для бадмінтону, пристрій..

Похожие страницы:

 1. Будівництво таунхаусів під Ключ
 2. Будівництво літніх будиночків під Ключ
 3. Будівництво Елеваторів під Ключ
 4. Будівництво елітних будинків під Ключ