Август 29, 2015 – 09:05
Люба господиня прагне створити вдома затишну, комфортну і практичну обстановку. Досягти цього на кухні досить складно. У цьому приміщенні підвищений ризик забруднень і присутні такі негативні фактори, як температурні коливання і велика вологість. Як же вибрати віконний декор для кухні?

Вы можете приобрести оригинальные газовые электрогенераторы для дома по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Сьогодні купити штори харьков пропонує у великому асортименті. Головне - враховувати колір, дизайн, форму і вид тканини. Кольорове рішення повинне відповідати не тільки особистим уподобанням і інтер'єру кухні. Найбільш помітні забруднення на яскравих матеріалах. Тому перевагу варто віддавати більш спокійним відтінкам, невідь що впадає в очі. Вони можуть перегукуватися з деякими предметами декору. Акценти в даному випадку слід виставляти на меблях або плитці. Стиль аксесуара повинен відповідати загальному інтер'єру. Інакше штори стануть притягати на себе зайву увагу.

Матеріал повинен бути якісним, міцним і стійким до багаторазового прання. Для просторого приміщення варто вибирати щільні і важкі тканини, особливо в тому випадку якщо вікна виходять на сонячну сторону. У такий спосіб вдасться запобігти проникненню жарких променів. Якщо кухня знаходиться на північній стороні, то слід віддати перевагу напівпрозорі і світлі моделі. Також дуже важливо, щоб матеріал не накопичував запахи, які на кухні присутні удосталь.

Форма завіс грає не останню роль. Оптимальний варіант для кухні - рулонні штори або невеликі фіранки. За такими моделями простіше доглядати, вони не будуть перешкоджати вільним переміщенням, м'ятимуть і зайво бруднитися. Відмінно виглядатимуть невеликі завіси на великих петлях.

Декор на шторах в кухні не доречний. Щоб урізноманітнити інтер'єр, можна використовувати тканини з принтами або вишивкою. Познайомитися з трендовими напрямками допоможе шоурум штори харьков на подібних заходах пропонує в різному дизайні. У поточному сезоні дуже модно використовувати натуральні матеріали і природні відтінки. Це можуть бути льон і бавовна кольору зелені, бамбука або світлих порід дерева.

При виборі штор необхідно враховувати і власні переваги. Однак варто запам'ятати, що насичені і нетрадиційні варіанти швидко набридають. Тому ідеальні моделі - нейтральні кольори, максимально прості форми. Зробити кухню затишною дуже просто, якщо прислухатися до порад дизайнерів.

Похожие страницы:

  1. Ціна капітального ремонту квартир
  2. Різновиди кондиціонерів.
  3. Керамическая плитка для ванной комнаты
  4. Доставка оцинкованого листа