Май 4, 2015 – 10:24
Незалежно від того, якого розміру ваш дачну ділянку і що ви там вирощуєте, вам необхідно встановити систему поливу. Найбільш ефективним методом поливу на сьогоднішній день є система крапельного зрошення. Так як вода для поливу надходить з найближчих водойм, в ній можуть знаходитися сміття і різні шкідливі речовини, які можуть нашкодити вашим рослинам. Щоб надійно захистити систему поливу від попадання небажаних домішок, застосовують різні фільтри.

Вы можете купить качественные двери в кредит киев по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Види фільтрів

Розрізняють декілька видів очисних елементів у системі крапельного зрошення:

дискові
лінійні
сітчасті.


Дискові фільтри легко встановлюються і ефективні в застосуванні. Вони бувають різних розмірів, тому їх можна підібрати до будь-якій системі крапельного поливу. Фільтри виготовляють з міцного пластику. Конструкція складається з декількох дисків, які ретельно очищають воду від великих і дрібних забруднень. У міру засмічення фільтр можна просто промити водою. Порівняно недорогі дискові фільтри володіють хорошими експлуатаційними характеристиками, вони можуть витримати потужний потік води і захистити вашу систему крапельного зрошення від засмічення і небажаних поломок.

Лінійні та сітчасті фільтри також надійні та зручні в застосуванні. Вони можуть прослужити досить довго, а за рахунок низької ціни можна встановити кілька таких очисників.
Принцип роботи дискового фільтра

На відміну від сітчастих та інших фільтрів, дискові проводять тривимірну систему очищення. Диски, з яких складається фільтр, мають гофровану структуру. Тому в місці зіткнення дисків западини перетинаються і утворюють складну, об'ємну систему для очищення води. Органічні і неорганічні елементи затримуються на поверхні дисків у кілька етапів, а потім розпадаються під тиском напору води.

Дискові фільтри діляться залежно від ступеня фільтрації, обсягів і потужності водного потоку.

Дізнатися більше про очисні елементах системи і їх виробників можна в нашому інтернет-магазині, де все докладно описано.

Похожие страницы:

  1. Монтаж своїми руками підвісної стелі теплоизоляция
  2. Алюминиевые окна - достоинства и недостатки
  3. ​Эротический массаж - потрясающие ощущения
  4. Как устранить конденсат на пластиковых окнах
  5. Вентилируемые фасады или системы дождя