Декабрь 4, 2017 – 17:37

Консалтинг в маркетингу для роздробу і консалтинг в продажах, особливо для роздрібної торгівлі це взаємопов'язані елементи однієї стратегії, обраної тактики реалізації та маркетингової мети або результату. Консалтингова компанія Косс БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ і її пріоритетна спеціалізація це маркетинг в роздробі (для магазинів, так і для мереж, в тому числі мерчендайзинг) і продажу (в тому числі організація процесу продажу) в сферах B2B (оптові поставки в роздріб) і B2C (безпосередньо роздрібні продажі). B2C ринок більш складний, з точки зору побудови продажів, задоволення потреб великої кількості покупців, але більш інноваційний і більш результативний, в ньому беруть участь величезна кількість покупців, відвідувачів, яких потрібно зробити лояльними з різних причин, кожним відвідувачем і покупцем рухає різний почуття до споживання, різні інтереси, різні потреби.

Консалтингова фірма для роздрібної торгівлі Косс БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ спеціалізується саме на навчання, коучинг і впровадженні інновацій для створення більш ефективної і комфортної роздрібної торгівлі для покупців, щоб питання готових рішень і ефективних рішень для покупців ставали все більш доступнішою. При цьому консалтингова компанія серйозно підходить і до питання залучення фінансування для рітейлерів, які цього потребують в силу різних причин. Саме тому консалтингові фірми оцінці інвестиційних проектів в роздрібній торгівлі все більше намагаються надати сервіс і по залученню інвестицій в роздрібну торгівлю, особливо в регіонах, де роздрібна торгівля не отримала ще істотного розвитку. 

Консалтинговая компания окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Консалтингові послуги в роздрібній торгівлі надаються досвідченими фахівцями в сфері роздрібної торгівлі, це люди які мають досвід в маркетингу в роздрібній торгівлі, в мерчандайзингу, побудові планограмм і структури магазину. Основний напрямок роботи консалтингової компанії це магазинобудування в форматі супермаркетів і гіпермаркетів, планування мерчандайзингу та мерчендайзингу, розробку і впровадження технології для проектувальників магазину із застосуванням нізкостелажного і високостелажного обладнання, підготовкою конструктиву і передачею специфікацій для виробника. Саме тому в нашій консалтингової компанії нерозривно пов'язані консалтинг роздрібна торгівля. Наші фахівці спеціалізуються на наданні послуг у сфері роздрібної торгівлі товарами народного споживання, в тому числі, продовольчі товари, непродовольчі товари, товари DIY в магазинах, товари для дому, товари в сегменті household, homeimprovement.

Свій розвиток Косс БІЗНЕС КОНСАЛТИНГ отримало в процесу роботи і реалізації проекту DIY гіпермаркетів - національної мережі таких гіпермаркетів Нова лінія в Україні. Саме розвитком цього напрямку компанія зайнялася в майбутньому для отримання ефективних результатів і розвитку роздрібної торгівлі в сегменті DIY (товари для дому, товари для ремонту, товари для будівництва, будівельні матеріали, household, homeimprovement) в країнах колишнього СРСР (СНД) - Росії, Казахстані , Молдові, Придністров'ї.

Похожие страницы:

  1. ​Кухні на замовлення
  2. Канальные вентиляторы
  3. ​Капитальный ремонт ГОСТ
  4. ​Как клеить жидкие обои