Сентябрь 20, 2015 – 06:34У сучасних умовах життя, котли опалення використовуються як джерела тепла для міських квартир і заміської нерухомості - скрізь, де відсутня можливість подачі централізованого опалення. Крім того, котли мають у ряді випадків додатковими функціями і можуть застосовуватися як бойлери для підігріву водопровідної води. І все ж, що нам необхідно знати і як правильно використовувати сучасні котли опалення? Отже, почнемо з відмінностей у видах котлів.

Профессиональные сиделки уход за больными по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


По виду використовуваного палива, котли підрозділяються на електричні, газові, що використовують рідке або тверде паливо.

Доцільність використання того чи іншого котла обумовлюється насамперед видом і площею приміщення. Якщо ви хочете купити економічний газовий котел або електричний, спочатку потрібно підрахувати ваші потреби. Так, для міської квартири найбільш оптимальним варіантом буде електричний котел. Серед його переваг - низький рівень шуму, відсутність кіптяви і необхідності монтувати витяжку. Газовий котел має більш високою потужністю, але при його виборі слід пам'ятати про необхідність установки димоходу. Котел на газі відрізняється набагато більш високою продуктивністю при значно менших витратах на паливо.

Котли опалення на рідкому паливі за принципом дії схожі на газові, але працюють на солярці.

Похожие страницы:

  1. Ремонт вмятин и проломов в лицевом слое гипсокартона
  2. Как влияет на здоровье микроклимат жилого помещения
  3. Компания Терракот Украина предлагает клинкер Керамейя в Киеве