Сентябрь 13, 2015 – 13:51• Площа спальника. Цей аспект важливий. Якщо людина один, то достатньо придбати диван з розміром 800-120 см.

Вы можете приобрести пожарный шкаф по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для двох буде потрібно модель значно ширше - до 140 см. Також потрібно врахувати довжину дивана, вона повинна перевищувати зростання власників приблизно на 20 см;


• Каркас. Щоб меблі прослужили довго, краще вибирати модель, у якої основа виготовлена з натуральних твердих порід дерева. Або ж каркас може бути залізний.
Драпіровка

При підборі драпірування потрібно дивитися на експлуатаційні характеристики, а вже потім на красу. Бажано щоб матеріал «дихав». Це може бути гобелен, жаккард і ін. Практичністю і довговічністю відрізняються флок і велюр. А ось ворсові тканини тільки красою привертають увагу, насправді вони не прослужать тривалий час.
Наповнювач

Саме від наповнювача залежить якість гарного сну. Найкращим варіантом буде диван, у якого матрац пружинний. Для підтримки хребта в правильному положенні краще вибирати матрац з автономними блоками пружин. Якщо перевага віддається жорсткого матрацу, то рекомендується зупинити свій вибір на пінополіуретанової наповнювача. Ортопедичним ефектом володіє каркас з поперечними гнучкими латами.

Хотілося б сподіватися, що перераховані вище поради допоможуть вибрати правильну меблі для спальні.

Похожие страницы:

  1. ​Рідкі шпалери в інтерєрі квартири - як вибрати?
  2. ​Підготовка приміщення до фарбування
  3. ​Навіщо потрібна тераса на дачній ділянці
  4. ​ Кришка для унітазу - важливий предмет