Август 9, 2015 – 07:46То-є є прикрасою будинку і присадибної ділянки. Для будівництва цегельного, бетонного, металевого та інших видів забору буде потрібно вкладення великих сум і багато праці.

Тому, все частіше власники приватних будинків або дач роблять забори з необрізної дошки. Таке огородження відмінно справляється із захистом ділянки від сторонніх осіб і виглядає досить креативно.

Твердотопливные котлы Украинского производства Вы можете приобрести на сайте: http://xn--c1adkkjgb1a2a0i.com.ua/populjarnie-tvjordotoplivnie-kotli/, цены Вас приятно удивят.


Забір з необрізної дошки має перевагу перед іншими в тому, що він обходиться набагато дешевше, простий в установці і має незвичайний і привабливий дизайн.

Насамперед, потрібно розмітити місце під паркан. Для додання якоїсь родзинки забору, можна його зробити не прямим, а ламаним. У місцях де будуть встановлюватися стовпи забивають кілочки, а між ними натягується міцний шнур або нитка.

Відстань між стовпами повинна бути близько 2,5 метрів, хоча можна орієнтуватися і по довжині дощок. Висота забору залежить від бажання господаря. Низ стовпів обробляється антисептиком, для запобігання гниття деревини.

Тепер на місці встановлених кілочків потрібно пробурити або викопати ямки. У ці ямки встановлюються підготовлені стовпи, засипаються грунтом і утрамбовуються. Після установки стовпів можна починати обшивати паркан дошкою.
Обшивка забору необрізної дошкою
До стовпів прибивають горизонтальні поперечини і на них вже вертикально кріплять необрізні дошки по всій довжині паркану. Огородження може бути двох видів:

наскрізний паркан - між дощок залишають відстань;
глухий - дошки прибиваються впритул з двох сторін бруса.

Для кріплення дощок використовують звичайні цвяхи. Якщо стандартний, вертикальний паркан Вас не влаштовує, можна зробити огорожу з горизонтальним розташуванням дощок, «ялинкою» або «внахлест».

Зверніть увагу! Заздалегідь підготуйте дошки - видаліть з них обзел (кору).

Монтаж паркану починається з нижнього краю, між першою дошкою і грунтом необхідно залишати зазор в декілька сантиметрів. Усі наступні дошки прибиваються внахлест на пару сантиметрів. Величина нахлеста залежить від форми дощок.

Будівництво паркану з необрізної дошки дошки процес нескладний, а якщо в процесі монтажу проявити фантазію і креативне мислення, можна отримати такий результат, який буде радувати Вас своєю оригінальністю, простотою і практичністю.

До зустрічі на сторінках сайту. Удачі вам і тепла вашого будинку.

Похожие страницы:

  1. Загородные дома из дерева
  2. ​Потолок из гипсокартона
  3. ​Дизайн дитячої кімнати
  4. Начинаем строить дом
  5. Оновлення нудної двері