Ноябрь 15, 2017 – 16:50

Якщо Ви грамотно вибрали склопакет, то у Вас немає претензій до шумоізоляції і його теплоізоляційним якостям. При виборі багато повинно прийматися в розрахунок: і число камер склопакета, і тип скла, і високоякісний профіль, і грамотна установка всієї конструкції.

Не варто забувати і про такий животрепетне питання, як енергозбереження. Будь-яке скло, навіть скло склопакета, пропускає аж до вісімдесяти відсотків тепла.

Які переваги енергозберігаючого склопакета?

 • Склопакет може складатися з однієї або декількох камер, різнитися по товщині. Навіть найпростіший склопакет знижує рівень шуму майже вдвічі і зменшує тепловтрати на тридцять-сорок відсотків у порівнянні зі старими дерев'яними вікнами. Також звичайні, найдешевші склопакети іноді заповнюють газами ксеноном, аргоном або криптоном. Але таке поліпшення пропадає марно, якщо склопакет складається не з скла енергозберігаючого виду.
 • заміна засклення
 • Склопакети з енергозберігаючими якостями гідні спеціальної згадки. Їх ще називають «теплими», тому що конструкція склопакета складається зі спеціальних "I" і "K" термостёкол. Навіть однокамерний склопакет, в якому стоїть енергозберігаюче скло, зменшує теплопередачу набагато краще, ніж звичний двокамерний склопакет. А ще такий енергозберігаючий склопакет має меншу вагу, що дає можливість дещо розвантажити профіль і фурнітуру.
 • Характеристики енергозберігаючого склопакета

  Мягкая мебель купить в Киеве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

  1. "I" -стёкла напилюють сріблом і діелектриками, чергуючи шари. Склопакет чудово теплоізольований: майже в два рази краще в цьому відношенні, ніж однокамерний склопакет і в півтора рази краще, ніж з двох камер. А поверхня енергозберігаючого склопакета всередині володіє більш високою температурою, майже на 10% в порівнянні зі звичайним. І подібні скла не запотівають, а вартість їх лише на 10% перевищує вартість усіх звичних стекол.

  2. "К" -стёкла покриті найтоншим шаром окислів металів. Подібне спецпокриття сприяє проникненню в квартиру коротких хвиль сонячної енергії, але не пропускає зовні довгі хвилі теплового випромінювання. Таке випромінювання виходить від приладів опалення. Тепло акумулюється в приміщеннях і їх не покидає.

  Ефективність роботи "I" -стёкол на 25-30 відсотків вище "К" -скла, а їх ціна практично ідентична.

  Крім того, закачаний всередину склопакета газ аргон збільшує енергозберігаюче дію. Газ цей відмінно чинить опір теплопередачі, що безсумнівно підвищує енергоефективність склопакетів. Дія аргону поширюється тільки на енергозберігаючі скла, в звичайних же шуканого ефекту не чекайте. І абсолютно необхідні енергозберігаючі вікна там, де проведено індивідуальне опалення.

  Похожие страницы:

  1. ​Новое поколение серво кабелей: больше внимания к клиенту
  2. ​Причини деформування ламінованого покриття для підлоги
  3. ​Правила вибору сантехнічного обладнання для ванної?
  4. ​Професійне позиціонування веб-сайтів є успіхом для компанії