Январь 17, 2016 – 12:58Перш ніж дізнатися про те, як класти лінолеум на бетонну підлогу або дерев'яну основу, потрібно підготувати і сам будматеріал. Лінолеум потрібно за пару днів до застосування розгорнути і покласти в теплій кімнаті. Це допоможе рулонному матеріалу добре вирівнятися. Далі слід провести обрізку лінолеуму: за оптимальними параметрами ширини, довжини, з урахуванням виступів в кімнаті.

Прикріплювати підготовлений матеріал до підлоги можна кількома способами: на клей, двосторонній скотч, бітумну мастику. У маленьких кімнатах (менше 12 кв. М) можна проводити монтаж без фіксації. На двосторонній скотч, бітумну мастику проводиться приклеювання лінолеуму до підготовленого бетонній підлозі. До дерев'яної основи його варто прикріплювати за допомогою спеціального клею.

Приклеювання проводиться поступово для кожної ділянки. Спочатку відгинається один край, на підлогу наноситься склад, розрівнюється, далі потрібно укласти лінолеум. Виконується перехід до наступної ділянки і процедура повторюється. Рукою необхідно пропрасовувати укладається матеріал і уникати утворення нерівностей. За допомогою валика здійснює фінішна прокатка.

Похожие страницы:

  1. Промислові ворота - надійне придбання
  2. Будівництво панельних будинків під Ключ
  3. Підготовка до укладання лінолеуму на бетонну основу