Январь 11, 2018 – 10:17

Рано чи пізно кожен з нас втрачає близького і рідну людину і по закінченні року, з метою вшанування пам'яті покійного, перед Вами стоїть завдання вибору майстерні з виготовлення та встановлення надгробного пам'ятника. У цих ситуаціях дуже важливо, щоб поруч з Вами перебували добропорядні люди, які на високопрофесійному рівні можуть гідно виконати Ваше замовлення.

Гранітні майстерні бувають великі і маленькі; універсальні і спеціалізовані. Різниця зводитися лише до асортименту, цінам, додаткових послуг і гарантій. Універсальна організація зазвичай може запропонувати широкий асортимент пам'ятників і не обмежується десятком зразків гранітних пам'ятників.

Крім готових виробів майстерні надають супутні послуги з установки гранітних пам'ятників і благоустрою могили. При виборі майстерні необхідно звертати увагу на досвід роботи та відгуки про компанію. У справі ритуальних послуг дуже багато підводних каменів, тому тільки досвідчені майстерні звертають увагу клієнта на специфіку роботи і детально орієнтують клієнта в будь-який ситуації, що склалася. Наприклад, недавно встановлений пам'ятник просів і покосився, тому що установники не врахували властивості грунту. Тому фірми-новачки розводять руками при повторному зверненні в компанію, в той час як досвідчені майстерні надають гарантію на свої роботи.

Довіртеся нам - ми готові допомогти. Наша компанія є виробником гранітних пам'ятників, виробів і надає повний цикл супутніх послуг: установка пам'ятників, художнє оформлення гранітних пам'ятників, благоустрій могили і ін.

В последнее время ЗАО «Антик» является лидером на рынке изготовления памятников и надгробий. Поэтому изготовление памятников из гранита рекомендуется заказывать у них по выгодным расценкам и из качественного и натурального гранита.

За роки діяльності наші фахівці побудували ефективну систему виробництва і продажу виробів з граніту, яка дозволяє нашій майстерні реалізовувати гранітні пам'ятники та вироби з граніту в оптимальній кількості від економних до ексклюзивних варіантів. Каталог зразків представлений на нашому сайті для демонстрації і вибору форми пам'ятника, кольору, художнього гравірування. Також на сайті продемонстровані зразки ваз, огорож місць поховання та описані супутні види діяльності нашої компанії. Повний цикл виробництва гранітних пам'ятників і власна матеріально - технічна база дозволяє виконувати унікальні замовлення за Вашим бажанням.

За шестирічний стаж роботи завоювали бездоганну репутацію, а результатами сумлінної роботи є похвальні грамоти і слова подяки наших замовників. Ми дбаємо про те, щоб Ваше замовлення виконувався своєчасно. Звертаючись в нашу компанію, Ви довіряєте професіоналам. Менеджери нашої майстерні допоможуть Вам вибрати зразок пам'ятника. Наші дизайнери нададуть Вам кілька варіантів ескізів. Сучасне обладнання дозволяє виконати будь-яке художнє оформлення за бажанням замовника.

Команда кваліфікованих фахівців доставлять пам'ятник на місце поховання і виконають установку і благоустрій могили точно в строк і відповідно до проекту.  Відпрацьована система нашої діяльності дозволяє нашим клієнтам замовити гранітні вироби за допомогою нашого сайту за лічений час.

Похожие страницы:

  1. Чим корисні фото ванних кімнат для ремонту?
  2. С​пасательный жилет - какой выбрать? Руководство
  3. Ідеї для зонування кімнати на вітальню і спальню
  4. Керамическая плитка для ванной комнаты