Октябрь 23, 2018 – 18:35

Перш ніж почати ремонтувати туалет, треба все дуже уважно спланувати і запастися всім необхідним для роботи. Якщо в туалет потрібно поміняти двері, то це необхідно виконати перед тим, як стіни будуть обклеєні кахлем. Треба зробити всі виміри і якісно розрахувати необхідну кількість кахельної плитки.

В туалеті головним етапом ремонтних робіт зазвичай (хоча звичайно не завжди) є заміна старої каналізаційної системи. І як правило це зводиться до обміну труб старих на нові, найчастіше на вироби більш довгострокового металопластику.

Видео для взрослых на сайте https://tetki.info/kuni/ в свободном доступе.

Крім того, при необхідності можна поміняти старі вентилі на більш якісні та надійні нержавіючі кульові крани. Дуже часто перед кранами багато встановлюють різного роду фільтри, які очищають воду, які ефективно перешкоджають попаданню в трубопроводи бруду. Ще одним етапом під час ремонту туалету є заміна старого унітазу. Його встановлюють у спеціальні кріплення, які в свою чергу закладені в підлогу, а точніше в його бетонну стяжку. Потім унітаз прикріплюють за допомогою цементного розчину, а в кінці зливний бочок приєднується до труб. Установку унітазу необхідно проводити разом з настиланням підлоги. Що б каналізаційні труби були приховані, можна зробити панелі з дверцятами, на приклад з гіпсокартонного матеріалу. В такому своєрідному шафці можна встановити знімні полки, на якій цілком зручно буде зберігати побутові хімічні засоби.

Необхідно, так само, приділити особливу увагу до електропроводки. Якщо її треба замінити, то виконати це потрібно перед початком обробки стелі і стін. У туалеті для обробки стін найкраще підходять шпалери, що миються, тому що вони, на відміну від кахельної плитки, на багато краще пропускають повітря. А для нового стелі в туалеті, найкраще вибрати спеціально створені для цього панелі і їх між собою зістикувати. Вони нарізаються на потрібного розміру заготовки, і після прикріплюються на спеціально пристосованому для цього дерев'яному каркасі. Такого роду конструкція і досить надійна, і якщо треба легко демонтується. Що стосується настилання підлоги, дуже важливо використовувати ті матеріали, які характеризуються високою вологонепроникністю.

Таким матеріалом може послужити, наприклад, лінолеум. Він і коштує відносно недорого, і вологостійкість у нього дуже велика. В даний момент у продажу є безліч видів лінолеуму, з великою різноманітністю розмірів і кольорів. Через те, що в туалетах площа статі зазвичай не дуже велика, для його пристрою можна легко використовувати лінолеум, що залишився після ремонту в інших кімнатах. Але все-таки найпоширенішим матеріалом для покриття підлоги у ванній або туалеті є стара, добра кахельна плитка. Приклеювати її необхідно на стяжку з водостійких матеріалів, тому що підлога в туалетній (ванною) кімнаті повинен бути високо герметичний і не пропускати воду.

Похожие страницы:

  1. Ремонт туалета в квартире
  2. ​Как обустроить гостиную
  3. ​Ремонт старого дома - стоит ли?
  4. Ремонт у квартирі вартість