Декабрь 8, 2019 – 21:48

Однією з найбільш трудомістких робіт, що становлять основну частину загального ремонту, є обробка стін. Зазвичай завершальним етапом обробки стін є обклеювання стін шпалерами або фарбування. Для того щоб після проведення фінальної обробки стіна виглядала ідеально рівною, а декоративне оздоблення прослужила багато років, спочатку потрібно виконати її шпаклювання.

Вы можете заказать инженерно геологические исследования по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Підготовка підстави під шпаклівку

Старі шпалери, стару фарбування обов'язково потрібно видалити. Також слід видалити виступаючі шматки цементного розчину, а наявні тріщини штукатурки потрібно розширити для кращого заповнення розчином і замазати сумішшю схожого складу. Легко відшаровуються сегменти старого штукатурного шару також потрібно видалити і замазати аналогічним розчином. Після висихання замазки, стіну очищають від пилу і грунтують спеціальним складом глибокого проникнення. Це покриття скріпить поверхневий шар стіни і поліпшить його адгезію з шаром штукатурки.

Нанесення стартовою шпаклівки

Залежно від кривизни поверхні підстави, яку можна перевірити за допомогою правила або натягнутого шнура, нанесення на стіну стартового шару шпаклівки може бути з армуючої сіткою або без неї. Якщо перепади перевищують 3 см, застосування штукатурної капронової сітки при нанесенні стартовою шпаклівки обов'язково. За рахунок цього досягається міцне утримання товстого шару шпаклівки на стіні і запобігає появі тріщин при висиханні. В цьому випадку шпаклівка наноситься двома шарами. Перший шар «вмазують» в сітку, шпаклювальна суміш заповнює осередки сітки і, продавлюючи, наноситься на стіну. Після того, як цей шар засох, наноситься другий, який повністю закриває сітку і вирівнює поверхню стіни. Для нанесення стартовою шпаклівки застосовують широкий, до 50 мм, шпатель. Через 24 години за допомогою крупнозернистою шліфувальною сітки вийшла поверхню шліфують, счесивая виступаючі ділянки, очищають від пилу і грунтують.

Нанесення фінішної шпаклівки

Коли шар стартовою шпаклівки повністю просох, приступають до нанесення фінішного шару шпаклівки. На відміну від складу стартовою шпаклівки, що включає в себе пісок в якості сполучного наповнювача, склад фінішної шпаклівки має мелкодисперсную структуру. Завдяки цьому можливе нанесення фінішної шпаклівки тонким шаром. Суха поверхня такої шпаклівки менш пориста, однорідна і гладка. Фінішну шпаклівку наносять за допомогою середнього, 350 мм шпателя. В процесі шпаклювання слід приділяти увагу тому, щоб на поверхні не залишалося ямочок або поглиблених смужок. Виступаючі смужки, що залишаються краями шпателя, небезпеки не представляють, так як вони потім легко заберуться за допомогою шліфування.

Похожие страницы:

  1. Ремонт стін своїми руками.
  2. ​Підготовка приміщення до фарбування
  3. Как выбрать перфоратор?
  4. ​Міжкімнатні двері і їх види
  5. ​Як правильно вибрати шпалери?