Февраль 26, 2018 – 16:47

Призначення датчика протікання

Система захисту будинку від протікання води є дуже важливим елементом безпеки. Надійна система захисту дозволить істотно знизити ризик нанесення збитку при різних аваріях систем водопостачання та опалення.Система захисту від протікання води, як правило, контролює кухонну і ванну кімнати. Дія системи може бути розширено на всі приміщення, де є прилади опалення, а також на службові приміщення.Важливим елементом роботи будь-якої системи захисту від протікання є датчики виявлення протікання. Саме від якості, надійності і ефективності цих детекторів залежить ефективність роботи всієї системи.Датчик протікання призначений для своєчасного і достовірного визначення протікання води в контрольованій зоні.

Системи захисту від протікання води Ви можете придбати на сайті http://www.tehpostach.kiev.ua/water-leak.htm за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

 Сигнал з детектора протікання передається в основний блок системи, який приймає всі подальші дії по перекриттю водопостачання та інформування абонента про аварійну ситуацію.Умови експлуатації датчиків визначення протікання водиДатчик протікання виглядає зовні дуже просто, і принцип роботи цього пристрою дуже простий. Детектор спрацьовує при проходженні струму через воду між металевими контактами пристрою. Однак не все так просто. Забезпечити високу вірогідність спрацьовування детектора і достовірно ідентифікувати протікання води і поява крапель води (бризок) досить складно. Крім того, робота датчика в несприятливих умовах може привести до швидкого виходу пристрою з ладу.Дійсно, датчик визначення протікання води експлуатується у «вологих» службових приміщеннях - кухонних, ванних і туалетних кімнатах.Датчик протікання води зазнає впливу наступних негативних факторів:датчик протікання працює в приміщеннях з високою вологістюконтактні пластини детектора можуть зазнати впливу агресивних рідин, миючих та дезінфікуючих засобів, що містять високу концентрацію кислот, лугів і спиртівв приміщеннях, де монтуються датчики, істотно змінюється температура неодноразово протягом днядатчики можуть бути схильні до механічного впливу при проведенні прибирання приміщенняв місцях установки детекторів можуть накопичуватися сміття, пил, жирові відкладеннядатчики протікання, встановлені в приміщеннях з великими вікнами, можуть відчувати дію прямих сонячних променівдатчики, встановлені поблизу опалювальних приладів, піддаються істотному потужній термічній обробці.Детектори протікання працюють в складних умовах, вологість, температура та іншіСукупність дії цих негативних факторів може призводити до таких наслідків:утворення гидроокисей на поверхні контактних пластин датчиків визначення протікання водиутворення істотних забруднень контактів пристроюутворення кислих і лужних солей на поверхні контактів пристроюзміни зовнішньої геометрії корпусу датчика протікання, що приводить до геометричного викривлення контактних груп пристроюзміни електропровідності середовища в просторі дії детектора.

Похожие страницы:

  1. Система напольного отопления с водой
  2. ​Дизайн в стилі мінімалізм
  3. Переваги світлодіодних ламп