Май 30, 2015 – 06:52


Сильна спека в кімнаті викликає тепловий дискомфорт у людей знаходяться в ній. Духота і надзвичайно висока температура призводять до теплових ударів і навіть до летальних наслідків. Вентилювання і кондиціонування - процеси керуючі температурою приміщення.

Вы можете купить ролеты киев по самой выгодной цене.


Кондиціонер - електричний прилад або пристрій, який встановлюється в різних будівлях і транспортних засобах, для регулювання і підтримки оптимальної температури повітря в приміщенні. Сучасні кондиціонери працюють як на охолодження приміщення, так і на обігрів. Принцип роботи полягає в двох фазах, випаровування та охолодження. Попередниками кондиціонерів були вентилятори і розрахунок вентиляції вельми складна процедура.

Встановлюються ці пристрої для досягнення двох цілей, комфорту і підтримки технологічного процесу. Для забезпечення комфорту системи кондиціонування підтримують потрібну температуру в будь-який час року. В незалежності від того, яка температура на вулиці, всередині приміщення вона буде незмінна. Установка таких систем дозволила будувати більш високі будинки і будівлі, де через зростаючу швидкості вітру, природне провітрювання фактично було б неможливо. Такі споруди будуються з широкими стінами, при цьому установка вентиляції робиться цілком можливим варіантом.

Похожие страницы:

  1. Система напольного отопления с водой
  2. Як правильно вибрати вентилятор для ванни
  3. Будівництво під Ключ Цегельний Будинок
  4. Фундамент для прибудови до будинку