Сентябрь 17, 2015 – 07:03
Укладання ковроліну не зажадає від вас яких або особливих знань. Ця операція проводиться легко і не вимушено своїми руками. Особливо якщо приміщення, яке потрібно застелити ковроліном не великий площі і покриття не буде приклеюватися. Хоча і для просторого приміщення, де ковролін буде закріплений на підлогу за допомогою клею, вам може знадобитися професіонал, але тільки як порадник.
укладання ковроліну

Вы можете приобрести оригинальные выключатели шнайдер по самой ыгодной стоимости на сегодняшний день.


І те, якщо ви не знаєте на приклад який вибрати клей, залежно від якості покриття, підкладки та основи. В принципі, таку інформацію можна отримати і від продавця в магазині, де ви будете брати ковролін. Я ж розповім кілька найпростіших способів, придатних для швидкої і надійної укладання нового підлогового покриття.


Укладання ковроліну бесклеевая.

Досить простий спосіб укладання ковроліну в не великих кімнатах, за умови, що буде використовуватися 1 лист покриття. Спочатку знімають плінтуса, ковролін розстеляється таким чином, щоб він мав напуск на стіну від 7 до 10 см, потім роликом потрібно прокатати і вирівняти полотно, починати треба з середини приміщення. Після чого ковролін фіксується біля стін за допомогою плінтуса, біля дверного отвору використовується металевий профіль-поріжок, потім зайвий ковролін обрізається.


Укладаємо ковролін на скотч.

Крім бесклеевого способу, в маленьких кімнатах ковролін можна прикріпити на підлогу з використанням двостороннього скотча. Якщо ковролін буде стикуватися, буде потрібно фіксує стрічка. Спочатку скотч приклеюють уздовж однієї стіни, потім з нього знімають верхню плівку і приклеюють ковролін. Таким же чином полотно ковроліну кріпиться за інших сторін, при цьому його потрібно трохи натягувати. Для надійності треба б ковролін притиснути плінтусом.
укладання ковроліну


Укладання ковроліну на клей.

Покриття вкладають на підлогу, потім згинають навпіл, а на підлогу наносять клей. Через пару хвилин ковролін опускається і розгладжується роликом починаючи з середини. Так само роблять і з другою половиною покриття.
укладання ковроліну


Натяжка ковроліну.

Що б ковролін ліг на підлогу рівно і щільно, його треба натягнути. Для цього потрібно уздовж стін закріпити рейки, а до них цвяхи. Краї ковроліну насаджують на цвяхи: тепер вони міцно зафіксовані і розтягувати їх не складно, полотно при цьому не зрушиться.

Похожие страницы:

  1. Система крапельного поливу
  2. Японский дизайн квартир
  3. Якщо ваш дизайн вас влаштовує
  4. Все про підлогове покриття
  5. Сучасний дизайн вітальні
  6. Система крапельного поливу