Декабрь 15, 2017 – 17:54

Всі, хто стикався з проблемою монтажу системи теплих підлог, знають, що не кожне підлогове покриття підходить для цих цілей. В цьому плані відмінно себе зарекомендували саме наливні підлоги. Їх можна монтувати в приміщеннях різного призначення, і вони абсолютно не страждають від перепадів температури, яка властива теплим полам. Наша компанія здійснює монтаж наливних підлог на системи теплих підлог.

Теплі підлоги і наливні покриття

При виборі покриття на підлогу, в якому планується монтаж системи опалення, не можна не враховувати кілька факторів, щоб рішення було дійсно вдалим.

Одежда для девочек купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Найголовнішим показником при монтажі наливних покриттів на системи теплих підлог є їх теплопровідність. Саме від цієї характеристики залежить, наскільки добре буде обігріватися поверхню, і як ефективно тепло буде поширюватися.

Наливна підлога відрізняється хорошою теплопровідністю. Це означає, що втрати енергії при нагріванні поверхні будуть мінімальними. Крім того, матеріал, з якого виконано наливне покриття, відрізняється стійкістю до температури, що дозволяє сміливо використовувати його в підлогових опалювальних системах.

Теплі підлоги часто встановлюють у ванних кімнатах. В цьому плані наливне покриття ідеально, адже воно абсолютно не пропускає воду.

При монтажі підлогових систем опалення на кухні наливна підлога також покаже себе з кращого боку - він практичний, гігієнічний і за ним не потрібно складний догляд. Для миття можна використовувати стандартні миючі засоби.

При всіх перевагах наливних підлог не варто підходити до їх вибору з аматорської точки зору. Існує цілий ряд особливостей підбору матеріалу для заливки підлоги. Так як поверхня буде піддаватися перепадів температури, для таких цілей кращими є суміші на основі кварцового піску або іншого природного наповнювача.

Крім іншого, важливо врахувати наскільки інтенсивно буде експлуатуватися дане приміщення, загальний проект, чи буде тепла підлога основним опаленням або лише допоміжним. При монтажі важливо діяти дуже акуратно і дотримуватися технологічні умови.

Подібні дрібниці дуже важливі, коли потрібен не просто хороший, а відмінний результат. Наші фахівці добре знають про всі особливості монтажу наливних покриттів на теплі підлоги різних видів, тому підкажуть оптимальне рішення для кожного випадку.

Похожие страницы:

  1. Вибираємо міжкімнатні двері
  2. Будівництво Будинок Баня під Ключ
  3. ​ Прибудова веранди до будинку